İçeriğe geç
YO WhatsApp

YoWhatsApp Download

Sınıfının En İyisi WA (Whats) Modu

YOWhatsApp Indir Resmi , YOWhatsApp APK Son Sürüm 2024

Otomatik Yanıt

Sohbet Kilidini Gizle

Çift Tik Gizle

4000 Canlı Tema

1000 Çarpıcı Çıkartma

Çift WhatsApp Hesabı

YoWhatsApp Resmi Sitesinden İndirin

Resmi Web Sitesi: YOWhatsApp.org

YoWhatsApp indir APK resmi web sitesi olan YOWhatsApp.org’e hoş geldiniz. YOWhatsApp son sürüm bugün büyük bir tantana ile ortaya çıkmaya hazırdı. Kullanıcıların istediği özellikler resmi WhatsApp uygulamasında eksik ve bu, modların kendi başlarına geldiği yerdir. En iyi WhatsApp modları için çeşitli seçenekler var ve YoWhatsApp’ın her listede yer alacağı kesin. Gizlilik odaklı özellikleri, daha kişiselleştirilmiş harmanlama ve güvenli ayarları ile birlikte temelde geleneksel WhatsApp için ideal bir alternatif haline getiriyor. Bu işlevsel uygulamayı kaçırmayın!

YOWhatsApp Indir 2024

Fouad Mokdad 2017 yılında Yo WhatsApp’ı (YOWA) geliştirdi. Şu anda dünya çapında 80 milyondan fazla kişi kullanıyor YoWhatsApp, iyi optimize edilmiş kontrollere sahip kırbaç akıllı bir uygulamadır. Arama, mesajlaşma, görüntülü arama, ödemeler ve benzeri dahil olmak üzere orijinal WhatsApp tarafından sunulan birçok kullanışlı özelliği zaten sağlamıştır. Ancak, kullanıcıların tanıtıldığını görmek istedikleri başka birçok özellik var ve şaşırtıcı bir şekilde hepsini içeriyor. WhatsApp’ın değiştirilmiş bir sürümü olan YoWhatsApp APK’nın daha özelleştirilmiş arayüzü, en üst düzey gizlilik ayarları ve gelişmiş dosya paylaşım özellikleri onu diğer WhatsApp modlarından ayırıyor. YoWhatsApp’ın kullanıcılar arasındaki popülaritesi bu nedenle pazarda büyük ölçüde artmıştır.

YOWhatsApp Indir 2023

YoWhatsApp’ın (YOWA) Arkasındaki Tarihsel Arka Plan


Yousef Al-Basha Suriyelidir ve YoWhatsApp’ı (YOWA) yarattığında sadece 19 yaşındaydı. YoWhatsApp’ın ilk geliştiricisidir ve daha sonra uygulamanın geliştirilmesini Fouad Mods’a devretmiştir. Adından da anlaşılacağı gibi YoWhatsApp, onu ilk geliştiren kişiyi temsil ediyor. WhatsApp’ta görüntülü aramanın tanıtılmasının ardından, daha fazla özellik eklemek istedi. YoWhatsApp’ın ortaya çıkmasının nedeni budur. Birkaç yıllık geliştirme ile WhatsApp messenger yavaş yavaş daha gelişmiş bir sürüme dönüştü. Arkasındaki yaratıcılara teşekkürler.

YoWhatsApp Resmi Sitesinden İndirin

YoWhatsApp'ı En İyi Yapan Nedir?

YoWhatsApp’ı En İyi Yapan Nedir?

Sıradan insanlar geleneksel WhatsApp’tan memnun, ancak teknoloji meraklıları bunun modası geçmiş ve eksik olduğundan yakınıyor. Her zaman ekstra bir şey ya da ücretsiz, daha kullanışlı bir uygulama içi özellik talep ediyorlar, bu yüzden YoWhatsApp (YOWA) gibi orijinal WhatsApp’a bir alternatif gerekiyor.

YoWhatsApp teknoloji meraklıları içindir ve çevrimiçi durumunuzu gizleme, sohbetlere ve gruplara otomatik olarak yanıt verme, dosya boyutunu veya fotoğraf sayısını artırma, temalarda özelleştirme ve çok daha fazla sayıda ek özellik gibi birçok iyi özelliğe sahiptir.

YoWhatsApp’ın Orijinal WhatsApp’ı Geçmesinin Nedenleri


Dünya çapında kullanıcılar tarafından WhatsApp’a karşı gerçek bir sevgi ve talep var. Ancak pek çok kişi onu YoWhatsApp ile karşılaştırmaktan kendini alamıyor. YoWhatsApp’ı kullanan kullanıcılardan gelen geri bildirimler, gerçekten de son derece teknoloji meraklısı özellikler içerdiğini söylüyor. Kullanıcıların YoWhatsApp’ı tercih etmesini sağlayan özelliklere daha yakından bakalım.

ÖZELLİKLERYoWhatsApp (YOWA)Orijinal WhatsApp
Dosya Boyutu SınırıLimit Yok100 MB
Maksimum Grup Kapasitesi600256
Durum Karakterleri Sınırı255 Karakter139 Karakter
Videoyu GIF’e Dönüştürme30 Saniye6 Saniye
Video Durum Sınırı5 Dakika30 Dakika
Görüntü Paylaşım SınırıMaksimum 100Maksimum 30
İleri LimitMaksimum 250Maksimum 10
Ses ve Video Dosya Boyutu700 MB16 MB
Görüntü veya Video Paylaşım SınırıTek seferde 90Tek seferde 30
Görünür KenelerTek gri keneİki gri kene
Neler Engellenebilir?Ses ve videolar da dahil olmak üzere kişilerkişiler
Mavi Kene Gizle×
Son Görülmeyi Gizle×
Yakınlaştırma DP×
Animasyonlu Çıkartmalar×
Boş Mesaj Gönder×
24 saat çevrimiçi kalın×
İletilen Mesajlar Etiketi Kaldırıldı×
Farklı Yazı Tipi Stilleri×
Otomatik Özel Yanıt×
DND Modu×
Çoklu Özelleştirilebilir Simgeler×

YoWhatsApp Resmi Sitesinden İndirin

YoWhatsApp’ın Ana Özellikleri


Birçok kullanıcı Yo WhatsApp özelliklerini kullanarak yapabileceklerinin sadece yüzeyini çiziyor. Bu özelliklerden faydalanarak çevrimiçi iletişim uygulamanızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Medya Paylaşımı

 • Artırılmış İletme Sınırı – Resmi WhatsApp, sahte haberlerin yayılmasını yavaşlatmak amacıyla mesajların iletilmesi konusunda katı kısıtlamalara sahiptir. Bir seferde yalnızca 3 grup ya da kişiye mesaj iletilebilmesi için bir engel oluşturuyorlar. Bu, güçlü bir paylaşım arzusu olan kullanıcılar için dostça değildir. Neyse ki, YoWhatsApp APK indirme yükseltmesi, bir seferde 250 mesaj ileterek paylaşım deneyimini iyileştirecek kadar incelikli.
 • Yeni Emojiler ve Çıkartmalar – Emojiler neşeli ve eğlencelidir. Geniş bir duygu yelpazesini bir paragraf metinden daha hızlı ve daha etkili bir şekilde aktarabilir. Yowhatsapp apk son sürüm indir kullanın, monoton ve sıkıcı emojilere veda etmenizi sağlar. Basitçe, sırasıyla Menü → YoMods → Universal → Mods → Emoji Variant üzerine dokunun. İşte özelleştirmelerin altında, Stock WA, Facebook, Android Oreo ve Emoji One v3 dahil olmak üzere farklı şirketlerden emoji stillerini bulan bir seçenek.
  Yo WhatsApp, uygulama binden fazla mizahi çıkartma içerdiğinden kolaylık arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza göre ek paketler indirebilir ve içe aktarabilirsiniz.

Kişiselleştirme

 • 4K+Canlı Temalar, Yazı Tipleri – Resmi WhatsApp, kullanıcılar için iki tema veya mod sunar. Biri varsayılan aydınlık mod, diğeri ise karanlık moddur. Yalnızca iki mod mevcuttur. Ancak Yo WhatsApp APK indirildikten sonra, temalar listesinde birçok tema bulabilirsiniz ve bunların kurulumu kolaydır ve tek bir tıklama ile uygulanabilir.
 • Çeşitli Stiller Yazı Tipleri – Yazı tipleriyle aynı şekilde, orijinal sohbet kutusu yazı tipinde yalnızca bir varsayılan yazı tipi görüntüleyebilir. Ancak Yo WhatsApp, sohbet kutusunun daha iyi görünmesini ve daha fazla kişiliğe sahip olmasını sağlamak için size birçok yazı tipi stili sunar. Yo WhatsApp istediğiniz zaman seçtiğiniz temayı ve yazı tipini uygulamanıza izin verir.

Güvenlik İyileştirmeleri

 • Yerleşik Uygulama Kilidi – Kullanıcılar için en büyük gönül rahatlığı, YoWhatsApp’ta yerleşik uygulama kilididir. Daha önce resmi WhatsApp ile kullanıcılar WhatsApp’ı güvenlik amacıyla korumak için üçüncü taraf bir uygulama kilidi eklentisi kullanıyordu.
  Ancak YoWhatsApp’ı yüklediğinizde, ek bir güvenlik kilidi indirmenize gerek kalmaz. YoWhatsApp APK indirmesi, uygulama arayüzü içinde zaten gömülü bir uygulama kilidi eklentisi sağlar. Uygulamayı yükleyip açın, ekran kilidini başlatın ve bir desen, şifre veya parmak izi kilidi arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Belirli Bir Sohbeti Kilitle – YoWhatsApp ayrıca özel bir profil kilidine sahiptir. Yerleşik uygulama kilitleri çocuklar içinse, bu kilit belge koruması içindir. Başka bir deyişle, tüm uygulamayı kilitlemenin sakıncalı olduğunu veya yeterince güvenli olmadığını düşünüyorsanız, belirli bir sohbeti korumak için bu kilidi kullanmak bir güvencedir.
 • Uçtan Uca Şifrelenmiş Protokol – YoWhatsApp’a dahil edilen en yeni ayrıcalıkların tümü, resmi özelliklerin ölümü ile sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. WhatsApp’ın resmi APK’sına benzer şekilde, YoWhatsApp APK size aynı güvenlik özelliklerini sunar.
  YoWhatsApp (YOWA) ile, kişisel bilgilerinizi veya mesaj karakterlerinizi Facebook’a veya bize sızdırmadan WhatsApp kişilerinizden herhangi biriyle sohbet edebilirsiniz. Uygulama ayrıca uçtan uca şifrelenmiş bir protokol içerir, böylece herhangi bir kişisel bilgiyi ifşa etmeden herkesle sohbet edebilirsiniz. En güvenlisi seninle!

Gizlilik Eklentileri

 • Son Görülmeyi Gizle – Bir kişiyle görüşme yaptığınızda, “Son Görülme” durumu ileti dizisinin üstünde görünür ve bu kişinin en son ne zaman aktif olduğu konusunda sizi uyarır. WhatsApp Son Görülme durumunuzu devre dışı bırakma seçeneği sunsa da, tek tek kişiler için istisna yapamazsınız. Seçenekler “Herkes”, “Kişilerim” ve “Hiç kimse” olarak daraltılmıştır.
  Bu durum can sıkıcı hale geldiğinde ve ailenizin ya da arkadaşlarınızın son görülme durumunuzu görmesini istemediğinizde, YoWhatsApp APK’sını indirmek bu sorunun cevabıdır. Son Görülmeyi Gizle’yi seçerek, kişi listenizdeki herhangi birinin Son Görülmeyi görmesini engelleyebilirsiniz.
 • Çift Tiki Gizle – Normalde WhatsApp’ta bir tik, mesajın gönderildiğini ancak henüz alınmadığını veya okunmadığını gösterir. Çift tik, mesajınızın başarıyla gönderildiği ve alıcı tarafından okunduğu anlamına gelir.
  Kişinizin gönderilen mesajı okuduğunuzu bilmesini istemediğiniz, bunun yerine hiç görülmemiş gibi görünmesini istediğiniz durumlar her zaman vardır. İnternette ileri geri konuşmak bazen yorucu olabilir ve kişisel sohbetlere tüm dikkatinizi veremeyecek kadar işle meşgul olabilirsiniz. Neyse ki YoWhatsApp (Yo Whats) desteği, mesajınızı gönderenin siz mesajı yanıtlayana kadar çevrimdışı gibi davranması için ikinci bir onay işareti gizler. Arkada, alıcı bu mesajı zaten okumuştur.
 • Yazmayı Gizle… – Birisi WhatsApp’ta bir gruba veya kişisel bir mesaja yazdığında, yazma durumunu görebileceksiniz. Birisi WhatsApp’ta bir gruba veya kişisel bir mesaja yazarken, onun yazma durumunu görebileceksiniz. Mini bir deneme yazdığınızda ve birkaç kez yeniden düzenlemeniz gerektiğinde, yazıp yazmadığınızı gizlemek mantıklıdır. Resmi WhatsApp uygulamasında yazım durumunuzu gizleme seçeneği yoktur, ancak YoWhatsApp’ın bunun için kolay bir yolu vardır.
 • Kaydı Gizle… – Yukarıdaki yazmayı gizlemeye benzer şekilde…, resmi WhatsApp uygulaması Kayıt…, Yakalama…, Video kaydetme…Yakalama… gösterecektir ve endişelenmeyin, YoWhatsApp APK indirmenin teknik ekibi bu sorunu da çözdü! Gizli kayıtları etkinleştirmek için basit prosedürü izleyin… Durumu gizleyebilecek ve gizliliğinizi maksimum düzeyde koruyabileceksiniz.

Zorlu Özellikler

 • Anti Delete – Tanıtılan ilk özellik ilginç ve kullanışlı. Herkesin çevrimiçi sohbet etme ve paylaşma sevgisi zirvede, ancak arkadaşınızın veya akrabanızın size gönderilen herhangi bir mesajı silebileceği gerçeği merak uyandırıyor ve hatta can sıkıcı hale getiriyor ve arkadaşlar arasındaki eğlenceyi bozuyor. Diğer kişi tarafından silinmiş mesajları görmek istiyorsanız, orijinal yazılım sizi karşılayamaz, ancak YOWA versi terbaru’yu indirin, size silme önleme ayrıcalıkları sağlar. Ayarlar çubuğuna gidin ve bu özelliği etkinleştirin; artık gönderilen mesajları silemeyecekler.
 • Otomatik Yanıt – Günlük yaşamda ve işte, zaman zaman cep telefonunuzu kullanmazsanız, birçok bilgiyi kaçırırsınız. Bilgiyi görmezden gelmek sadece diğer kişiyi soğukta bırakmakla kalmaz, aynı zamanda WhatsApp’ı iş için kullananlar için iş fırsatlarını da kaçırma şansı yüksektir. Kendinizi üzmeyin, tüm bunları YoWhatsApp indir APK’sına dış kaynak sağlayın. Belirli anlarda belirli kişilere gönderilecek belirli mesaj içeriğini ayarlamak için bir otomatik yanıtlayıcı özelliği içerir.
 • DND Modu – Bildirimlerin hayatınızı kontrol etmesine izin vermeniz için hiçbir neden yok. Yaşamak için veya günlük hayatınızda ne yaparsanız yapın, alan en önemli gerekliliktir. Toplantı yaparken arada WhatsApp’ımızın ping atmasına izin veremeyiz, değil mi? Telefonun sessize alma işlevine ek olarak, WhatsApp mesajlarını tek tek engellemek çok önemlidir. Neyse ki YoWhatsApp (YO WHS) DND modu sunuyor. Bununla, mesajların ve bildirimlerin odağınızı ne zaman kesintiye uğratacağını kontrol edebilirsiniz. Elbette, önemli bir aramayı kaçırmamak için belirli uyarıları her zaman istisna olarak ayarlayabilirsiniz.

YoWhatsApp Resmi Sitesinden İndirin

YOWhatsApp Son Sürüm Indir 2024


YoWhatsApp (YOWA) uygun bir uygulamadır, her güncelleme daha iyi olacaktır.Bu nedenle, YoWhatsApp son sürümüne sahip olmak önemlidir. YOWhatsApp son sürüm (YOWA en son) web sitesinden indirin.

Uygulama AdıYoWhatsApp (YOWA)
Son güncellemeBir Gün Önce
Boyut55.6 MB
LisansÜcretsiz yazılım
Android gerektirir5.0 veya Üzeri

YoWhatsApp Türleri

HeyMods ve YousefMods olmak üzere iki YoWhatsApp geliştirme ekibi bu uygulamayı oluşturdu ve aşağıdaki tabloda aralarındaki farklar gösterilmektedir.

TürleriHeyMods tarafından YoWhatsAppYousef tarafından YoWhatsApp
Reklam İçerirEvetHayır
GüncellemeSıklıklaAyda Bir Kez
MevcutEvetNo

YoWhatsApp Resmi Sitesinden İndirin

WhatsApp’ın Diğer Karşılaştırılabilir Modları


YoWhatsApp’a ek olarak aralarından seçim yapabileceğiniz birçok WhatsApp modu vardır. Dünyanın her yerindeki kullanıcılar tarafından kullanılan diğer harika gizli mücevherleri bulmak sizi şaşırtabilir. Şimdi, dünya çapında hangi WhatsApp alternatiflerinin kullanıldığını görmek için aşağıdaki özenle seçilmiş listeyi keşfedin.

WhatsApp Plus

GB WhatsApp

FM WhatsApp

YoWhatsApp APK’sının Diğer Eski Sürümleri


Aşağıda her ikisinin de bazı eski sürümleri bulunmaktadır, ancak YoWhatsApp APK 2024 sürümünü indir birçok hatanın üstesinden geldiği ve deneyiminizi geliştirecek birçok iyileştirme yaptığı için en yenisini kullanmanızı öneririz.

Yo WhatsApp V19.00

Yo WhatsApp V18.00

Yo WhatsApp V17.00

Yo WhatsApp V9.41

Yo WhatsApp V9.40

Yo WhatsApp V9.35

PC için YoWhatsApp Uygulamasını İndirin


PC kullanıcıları, WhatsApp için en iyi alternatif uygulamanın tadını çıkarmaktan dışlanmıyor. İşte PC için YoWhatsApp APK indirme. Tüm WhatsApp hizmetine erişmenizi sağlar. Ayrıca, çok çeşitli ek avantajlardan da yararlanabilirsiniz. YoWhatsApp’ın bir PC’de çalışması için Bluestacks veya Nox Player gibi bir Android emülatörü gereklidir. Ardından, aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1. Resmi web sitemizden YOWA versi terbaru 2024’ü indirin.

Adım 2. İndirdiğiniz emülatörü çalıştırın ve APK dosyasını sürükleyip bırakarak emülatöre yerleştirin.

Adım 3. Yükleme otomatik olarak başlamalıdır.

Adım 4. Bilgisayarınıza yükleyin ve kullanıma hazır olacaktır.

YoWhatsApp Hakkında Sıkça Sorulan Sorular


Q1. YoWhatsApp nasıl güncellenir?

YoWhatsApp’ın güncellenebilmesi için manuel olarak indirilmesi gerekmektedir. Güncellemeleri zamanında almak için resmi web sitemizi etiketlemenizi öneririz. Yeni sürümü indirip kurduktan sonra eski sürümü kaldırmalısınız. Bunu yaptığınızda, eski Yo WhatsApp paketi yenisiyle değiştirilir.

Q2. YoWhatsApp’ta sohbetler nasıl gösterilir?

YoWhatsApp’ın Sohbeti Gizle özelliği, kullanıcıların sohbetleri kolayca korumasını ve gizlemesini sağlar. Gizlenen sohbetlerin bazen gizliliğinin kaldırılması gerekebilir. Elde Et seçeneğinden gizlediğiniz sohbetleri ortaya çıkarmak veya gizliliğini kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1. Sohbetler bölümüne gidin. Üstte gösterilen “YoWhatsApp Logosu” üzerine dokunun.
Adım 2. PIN veya PATTERN şifresini girin, sizin için gizli sohbetleri görüntüleyecektir.
Adım 3. Göstermek istediğiniz sohbete uzun basın → “Üç Nokta” → “Sohbeti Göster” seçeneğine sırayla dokunun.
Adım 4. Şimdi, önceden gizlenmiş sohbet günlükleri sayfada tekrar görüntülenecektir.

Q3. Android’de YOWA 2024’ün en son sürümünü nasıl indirebilirim?

YOWA APK İndirmek oldukça kolaydır. Şimdi bunu resmi web sitemizden yukarıdaki “İndir” düğmesine tıklayarak veya en son YOWA indirme bağlantısına tıklayarak yapmanız gerekiyor. Bu amaçla, Android 8 veya alt sürümüne sahipseniz, daha önce “Ayarlar” menüsüne gitmeniz ve Güvenlik seçeneklerinizden “Bilinmeyen Kaynaklardan” uygulama indirmeyi etkinleştirmeniz gerekecektir.

Adım 1.En son YOWA APK dosyasını indirdiğinizden emin olun ve indirme klasörünü bulun.

Adım 2.APK dosyasına tıklayın ve ardından “Yükle” düğmesine dokunun; yükleme işlemi başlayacaktır.

Adım 3. Kurulumu tamamladıktan sonra “Aç” düğmesine tıklayın.

Adım 3.YOWA’da kullanmak istediğiniz telefon numarasını girdikten sonra İLERİ düğmesine tıklayın.

Android'de YOWA 2023'ün en son sürümünü nasıl indirebilirim?

Adım 5. Girdiğiniz cep telefonu numarası aracılığıyla altı haneli tek seferlik bir şifre alacaksınız ve bu şifre hesabınızı otomatik olarak doğrulayacaktır.

Adım 6. Eski WhatsApp’ınızı yedeklediyseniz, isterseniz otomatik olarak geri yüklemenizi isteyecektir, sadece “Geri Yükle “ye tıklayın. Bu seçenek size görünmezse, yalnızca bir yedeğiniz varsa görüneceği için önemli değildir.

Adım 7. “Ekran Resmi” ve “Ad” ayarlarınıza ilerleyin.

Adım 8. Şimdi YoWhatsApp’ı kullanma zamanı.

Son Düşünceler


Modlar, çoğu WhatsApp kullanıcısının oldukça ilgilendiği tüm hilelere sahiptir ve YoWhatsApp diğerleri arasında en yüksek önceliğe ulaşıyor gibi görünüyor. Bu çevrimiçi iletişim platformu, ilk sürümünün yayınlanmasından bu yana uzun bir yol kat etti ve şimdi, bu tür bir yazılımı kullanmadıysanız, kaçırıyorsunuz demektir. Ve geleneksel WhatsApp’tan YoWhatsApp indir APK’sına geçiş o kadar kolay hale geldi ki, kullanıcılar sürüler halinde premium sürüme akın ediyor.

Bu nedenle, deneyimlerini geliştirmek için sürekli olarak farklı hileler öğrenen WhatsApp kullanıcıları için, tamamen kilidi açılmış premium özellikleriyle YoWhatsApp akıllıca bir seçim olabilir.

YO WhatsApp İndir 2024 hakkında daha fazla mesaj

 • YoWhatsApp’ta karanlık mod nasıl açılır

  YoWhatsApp, nihayet kullanıcılara karanlık mod sağlayan YoWhatsApp V9.45’in yeni bir sürümünü kullanıma sunuyor. Karanlık modun kullanımı yalnızca gözünüzü korumakla kalmaz, aynı zamanda bu renk şemasının üretilmesi daha az enerji gerektirir, bu da pil ömrünüzden tasarruf edebileceği anlamına gelir. Bu nedenle, bu makale şimdi Yo WhatsApp’ta yeni bir özellik olan karanlık modun nasıl kullanılacağını tanıtacak. Nasıl…


Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
Yo WhatsApp
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir