İçeriğe geç
WhatsApp Plus İndir

WhatsApp Plus

Daha fazla özellik, Daha fazla rahatlık, Daha fazla kullanım kolaylığı

WhatsApp Plus İndir 2024 Son Sürüm Ücretsiz Resmi

Çift Hesap İşlemi

Otomatik yanıt

Benzersiz Renk Teması

Çeşitli Aşk Çıkartmaları

Yeni arkadaşlar edinin

Yerleşik Uygulama Kilidi

Çevrimiçi durumunu gizle

Özelleştirilebilir temalar

Resmi Web Sitesi: www.wassapplus.com

Uzun zamandır beklenen WhatsApp Plus bir süredir piyasada. Kullanıcılar tarafından WhatsApp blue Plus veya WhatsApp Plus blue olarak da bilinen WhatsApp Plus, son mesajlaşma devriminin temel gereksinimi olan mesaj güvenliğine sahip. Ve WhatsApp Plus 2024, orijinal WhatsApp’ın sınırlı kaldığı özellikleri sağlamayı hedefliyor. Şu anda 600 milyondan fazla kullanıcısı var ve kullanıcıları dünya çapında çeşitli ülke ve bölgelerde bulunuyor. Orijinal WhatsApp için yeni bir mod olarak, geliştirme ekibi WhatsApp Plus daha benzersiz, daha işlevsel ve kullanımı daha kolay hale getirmek için ellerinden geleni yaptı. Şimdi WhatsApp Plus APK’sını edinmek ve teknolojisinin getirdiği tüm değişikliklerin tadını çıkarmak için iyi bir zaman.

WhatsApp Plus
Uygulama AdıWhatsapp Plus APK
Android Sürümü5.0+
Uygulama boyutu52.2MB
Lisans TürüÜcretsiz yazılım

WhatsApp Plus son sürüm VS Orijinal WhatsApp


WhatsApp Plus, benzersizliği ve güvenliği nedeniyle orijinal WhatsApp’tan ve orijinal WhatsApp’ın bir dizi modundan farklıdır. İşlevsellik açısından, WhatsApp APK Plus’ın geliştirme ekibi, orijinal WhatsApp’ın güçlü yönlerinin mümkün olduğunca çoğunu korurken, orijinal WhatsApp’ın sınırlamalarını kırmak için çalıştı. Sonuç olarak, WhatsApp Plus blue ile orijinal WhatsApp arasında birçok benzerlik ve farklılık vardır.

Aynı: mavi WhatsApp plus, metin, sesli veya görüntülü sohbet, medya aktarımı, dosya aktarımı, mavi tik, çevrimiçi durum ve çok daha fazlası gibi orijinal WhatsApp ile aynı temel özelliklere sahiptir.

Farklılıklar: İkisi arasındaki farklar da açıktır. En büyük özellik, WhatsApp Plus blue’nun herhangi bir açıdan çok az kısıtlama sunmasıdır. Örneğin, kullanıcılar WhatsApp Plus blue’da mavi tikleri ve çevrimiçi durumunu gizlemeyi seçebiliyor. Ayrıca WhatsApp Plus, Otomatik Yanıt ve yerleşik Uygulama Kilidi gibi orijinal WhatsApp’ın sunmadığı bazı özellikleri de sunabiliyor.

Aşağıdaki tablo WhatsApp Plus 2024’ü orijinal WhatsApp ile karşılaştırmakta ve güvenilir bir referans sağlamaktadır.

ÖzellikWhatsapp Plus 2024Resmi WhatsApp
Metin, sesli ve görüntülü sohbet
Grup sohbeti
Fotoğrafları ve videoları aktarmaHD ResimlerGörüntü kalitesinin sıkıştırılması
Mesaj yönlendirmesınır yok5 sohbet
Dosya aktarma2GB100MB
Özelleştirilebilir temalar, duvar kağıtları ve yazı tipleri
Mavi keneleri gizle
Çevrimiçi durumunu gizle
Otomatik yanıt
Yerleşik Uygulama Kilidi
Yazmayı gizle
Simge değiştirme
Toplu mesajlaşma
Her zaman çevrimiçi
Özel olarak sohbet edin

WhatsApp Plus APK 2024’ün getirdiği değişiklikler


WhatsApp Plus 2019, WhatsApp Plus 2020 ve WhatsApp Plus 2021 gibi WhatsApp Plus eski sürümleriyle karşılaştırıldığında, WhatsApp Plus yeni sürümü bir dizi yeni özellik sunuyor ve önceki orijinal özelliklerden bazılarını optimize ediyor.

WhatsApp Plus en son sürümünün ayrıcalıklı özellikleri

Özelleştirilebilir temalar, duvar kağıtları ve yazı tipleri

Birçok kullanıcının resmi WhatsApp ile ilgili en büyük şikayetlerinden biri, çeşitli temaların olmamasıdır. Resmi WhatsApp kullanıcılara yalnızca iki tema sunuyor. Bu, uygulamanın arayüzünü özelleştirmeyi seven birçok kullanıcı için çok kısıtlayıcı. Öte yandan WhatsApp Plus blue’da böyle bir kısıtlama yok. Bunun nedeni, WhatsApp Plus APK son sürümünün çok sayıda tema sunmasıdır. Ve hepsi ücretsiz ve reklamsız. WhatsApp APK Plus ile sadece temayı değil, yazı tipini ve duvar kağıdını bile değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar en sevdiğiniz yazı tiplerini seçebilir ve duvar kağıdını özelleştirebilir.

Çevrimiçi durumunu gizle

Orijinal WhatsApp çevrimiçi durumunu asla gizleyemez. Kullanıcılar yalnızca çevrimiçi olmayı veya çevrimiçi olmamayı seçebiliyordu. Ancak WhatsApp Plus blue kullanıcılara daha fazla seçenek sunuyor. Kullanıcılar çevrimiçi durumunuzu gizlemeyi seçebilir. Herkes çevrimiçi durumunu tüm kişilerine göstermek istemez. Bu nedenle bu özellik, gerçekten çevrimiçi olan ancak kişilerinin bilmesini istemeyenler için büyük bir kolaylıktır.

Mavi keneleri gizle

Bir kez daha, resmi WhatsApp’ın en iyi özelliği, kullanıcıların bir kişinin bir mesaj alıp almadığını veya kişinin mesajı okuyup okumadığını görmek için mavi tikleri kullanabilmesidir. Bu özelliğin iyi ve kötü yanları var; avantajı, kullanıcıların her zaman insanların ne yaptığını bilmesidir. Ancak dezavantajı da açıktır: herkes de bilir. Sonuçta, bazen kullanıcılar bir mesajı görür ancak yanıtlamak istemez. Orijinal WhatsApp’ta bu özelliğin en kötü yanı, kullanıcının bir seçim yapmasının mümkün olmamasıydı. Kullanıcıların mavi tik isteyip istemediklerini seçmeleri için bir seçenek yoktu. Ancak WhatsApp Plus son sürümünde artık böyle bir durum söz konusu değil. Kullanıcılar mavi tikleri kullanıp kullanmamayı seçmekte özgür. Ancak kullanıcılar kendi kişileriniz için mavi tik işaretlerini görmeye devam edebilir.

Otomatik yanıt

Kişilerinizin sizden yanıt almak için çok uzun süre beklemesini istemiyor musunuz? Bu özelliği kaçırmayın. Normalde bu özellik yalnızca WhatsApp Business’ta kullanılabilir. Ancak WhatsApp Business’ı kullanmak için kullanıcıların bir işletmeye katılması gerekiyor. WhatsApp Plus 2024’te kullanıcılar, WhatsApp Business’ta olduğu gibi bir işletmeye katılmak zorunda kalmadan bu özelliği doğrudan kullanabiliyor. WhatsApp web Plus ile kullanıcılar otomatik yanıtlayıcıları hemen kullanabiliyor. Ayrıca, kullanıcılar bu özelliği resmi WhatsApp’ta bulamayacaklar. Bu da WhatsApp Plus son sürümünü çok özel kılıyor.

Yerleşik Uygulama Kilidi

Descargar WhatsApp Plus, WhatsApp Plus güvenliğini artırmak için yerleşik Uygulama Kilidi’ni getiriyor. Bu tamamen yeni bir özelliktir. Normalde, kullanıcılar sohbetlerinin gizliliğini korumak için yalnızca telefon kilidini kullanabilirler. WhatsApp Plus, kullanıcılara yeterli güvenlik sağlamayı taahhüt eder.

WhatsApp Plus en son sürümünün optimize edilmiş özellikleri


Mesaj yönlendirme: WhatsApp Plus APK 2024’te mesaj iletme optimize edilmiştir. Artık iletilebilecek mesaj sayısında bir sınır yoktur.

Yazmayı gizle: Kullanıcılar yazma durumlarını gizlemeyi seçebilirler.

Simge değiştirme: WhatsApp Plus güncelleme APK’sı, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli uygulama simgeleri sunarak WhatsApp Plus daha az sıkıcı hale getiriyor.

Toplu mesajlaşma: WhatsApp Plus 2024, grup mesajlaşması için optimize edildi ve bu özelliği daha da kararlı hale getirdi.

Her zaman çevrimiçi: WhatsApp Plus 2024’te kullanıcılar, gerçekten çevrimiçi olup olmadıklarına bakılmaksızın kendilerini her zaman çevrimiçi olacak şekilde ayarlayabilirler.

Özel olarak sohbet edin: Kullanıcılar WhatsApp Plus 2024’te sohbetlerindeki medyanın telefon galerilerinde görüntülenmemesini seçebilirler.

HD Resimler: WhatsApp Plus blue, resim kalitesini sıkıştırmadan yüksek çözünürlüklü resimlerin gönderilmesine olanak tanır.

WhatsApp Plus APK İndir son sürümü nasıl


WhatsApp Plus APK son sürüm 2024’ü indirmeniz gerekiyorsa, 2024 en son resmi WhatsApp Plus resmi web sitemizden, APKpure ve Uptodown’dan indirilebilir. www.wassapplus.com resmi indirme web sitesini aklınızda tutabilir ve WhatsApp Plus en son güncellemesini alırsınız.

WhatsApp Plus APK’sini indirmek için adım

 • Adım 1: WhatsApp plus 2024’ü indirmek aslında çok basit. WhatsApp Plus ultima sürümünü indirmek için aşağıdaki güvenilir indirme bağlantısına tıklamanız gerekecek.
 • Adım 2: İndirilen WhatsApp Plus APK’sını telefonunuza aktarın. Telefonunuzda yeterli hafıza olduğundan emin olun.
 • Adım: Telefonunuzdaki “Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver” ayarını açın
 • Adım 4: Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin verdikten sonra, WhatsApp Plus APK’sını tekrar bulun, üzerine tıklayın ve “Yükle” seçeneğini göreceksiniz, WhatsApp Plus yüklemek için üzerine tıklayın.
 • Adım 5: WhatsApp Plus kurulum adımının tamamlanması için birkaç dakika bekleyin, kullanıcılar daha sonra WhatsApp Plus APP’yi başlatabilir ve mevcut hesaplarında oturum açmayı veya yeni bir hesap için kaydolmayı seçebilirler.

Bu adımları tamamladığınızda WhatsApp Plus yeni sürümünün keyfini çıkarmaya hazırsınız!

WhatsApp Plus 2024’ün güncellenmesi hakkında


WhatsApp Plus Güncellemesi 2024

En son sürüm 2024 Aralık ayında piyasaya sürüldü, resmi web sitemizi indirebilir ve 2024 en son sürüme güncelleyebilirsiniz.

WhatsApp Plus APK’sını güncelleme adımları zahmetli değildir. WhatsApp Plus daha önce kullanmadıysanız, WhatsApp plus 2024 indirme bağlantısını resmi web sitemizden alabilirsiniz, lütfen yukarıdaki adımlara bakın. Şu anda WhatsApp Plus önceki bir sürümünü kullanıyorsanız, verilerinizi yedeklemeniz, WhatsApp Plus APK son sürümünü resmi web sitesinden indirmeniz ve yüklemeniz gerekecektir.

WhatsApp Plus güncellenmesiyle ilgili bazı sorunlar

WhatsApp Plus güncelleme süreci resmi WhatsApp’ı güncelleme ile aynı mı?

WhatsApp Plus güncelleme süreci orijinal WhatsApp’ı güncelleme ile aynıdır, farklı değildir. Ancak kullanıcılar, ister WhatsApp Plus ister orijinal WhatsApp’ı güncelliyor olun, kurulumu tamamladıktan sonra uygulamayı yeniden başlatmanız gerekeceğini unutmamalıdır. Bu, güncellemenin tamamlandığından emin olmanızı sağlayacaktır.

WhatsApp Plus güncellemek güvenli mi?

Resmi web sitesi WhatsApp Plus indirmek ve yüklemek için birden fazla koruma sunduğundan WhatsApp Plus güncellemek çok güvenlidir. Verilerinizi yedekledikten sonra, güncelleme işlemi sırasında kaybolmayacaktır. Bu nedenle, WhatsApp Plus güncellemenin hem gizlilik hem de veriler için güvenli ve emniyetli olduğu sonucuna varmak güvenlidir.

WhatsApp plus kilometre taşı

WhatsApp plus 2022

WhatsApp Plus yeni sürümü v9.5 Aralık ayında yayınlandı. Ar-Ge ekibi, WhatsApp Plus indir 2022’de kullanıcıların kendilerine mesaj gönderme özelliğini ekledi.

WhatsApp plus 2021

Blue WhatsApp plus indir 2021, kullanıcıların kişileri tarafından silinen mesajları görmelerini sağlayan bir silme önleme özelliği ekler.

WhatsApp plus 2020

WhatsApp plus indir 2020, yasaklama karşıtı için bir kez daha iyimserliktir ve WhatsApp Plus daha da istikrarlı ve güvenli hale getirir.

WhatsApp plus 2019

2019’da WhatsApp Plus, DND özelliğini ekleyerek bir başka ilerici hamle daha yapıyor. Ve WhatsApp Plus indirme 2019, upi ödemesini etkinleştirir.

WhatsApp plus 2018

WhatsApp Plus indirme 2018’in Ar-Ge ekibi, anti-ban özelliğini optimize etti.

WhatsApp plus 2017

2017 yılında WhatsApp Plus özelliklerini geliştirdi ve neleri optimize etmesi gerektiğini belirledi. Ar-Ge ekibi, WhatsApp Plus özelleştirilebilir temalara ve kullanıcıların daha fazla izne sahip olabileceği bir anlık mesajlaşma uygulaması olarak tanımladı.

WhatsApp plus 2016

2016 yılında WhatsApp Plus, yasaklama karşıtı bir özellik eklenerek yeniden piyasaya sürüldü.

WhatsApp Plus 2015

2015 yılında WhatsApp Plus yasaklanmış ve resmi WhatsApp’ın protestoları nedeniyle kapatılmak zorunda kalmıştır.

WhatsApp Plus 2012

Rafalete, 2012 yılında orijinal WhatsApp’a çok yönlü bir alternatif olarak WhatsApp Plus piyasaya sürdü.

WhatsApp Plus en son sürümüyle ilgili SSS


S: WhatsApp Plus APK’sını indirmek ücretsiz mi?

C: Evet, kullanıcıların resmi web sitesi üzerinden indirebilecekleri WhatsApp Plus APK’sı ücretsizdir ve herhangi bir reklam içermez.

S: WhatsApp Plus’ı gbapps, gbplus, androidwaves gibi diğer web sitelerinden indirmek ile WhatsApp Plus’ı resmi web sitesi www.wassapplus.com’dan indirmek arasındaki fark nedir?

 • İlk olarak, www.wassapplus.com resmi indirme sitesidir;
 • İkinci olarak, WhatsApp Plus’ı www.wassapplus.com adresinden indirmek tamamen ücretsizdir ve reklam yoktur;
 • Üçüncüsü, resmi web sitesi www.wassapplus.com WhatsApp Plus hakkında daha güncel ve profesyonel haberler ve güncellemeler.

S: İnternette GBWhatsApp, YoWhatsApp, FMWhatsApp gibi WhatsApp plus’a benzer özelliklere sahip birçok başka gb WhatsApp apk modu var. Aralarındaki benzerlikler ve farklılıklar nelerdir?

C: WhatsApp Plus veya GBWhatsApp, YoWhatsApp, FMWhatsApp olsun, hepsi orijinal WhatsApp’ın modlarının bir parçasıdır. Hepsi orijinal WhatsApp’ın işlevselliğine daha yeni özellikler ekler ve kullanıcıya daha fazla izin sağlar. Her uygulama farklı bir odaklanma ile gelişir. Ancak WhatsApp Plus daha fazla tema sunar ve daha popülerdir. Ve WhatsApp Plus daha kararlı ve güvenli bir sistem sunar. Bu nedenle WhatsApp Plus, orijinal WhatsApp’ın en popüler modudur.

WhatsApp plus IOS/Android hakkında


WhatsApp Plus sadece Android için mi mevcut, IOS için değil mi?

Şu anda WhatsApp Plus yalnızca Android için mevcut ve WhatsApp Plus 2024 henüz iPhone için mevcut değil.

Apple kullanıcıları WhatsApp Plus’ın çok yönlülüğünden nasıl yararlanabilir?

Bir Apple kullanıcısıysanız ancak WhatsApp Plus’ı gerçekten kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki yaklaşımları öneriyoruz.

 • İlk yöntem: Yedek olarak özel bir Android telefona sahip olun. Daha sonra resmi WhatsApp Plus web sitesinden www.wassapplus.com WhatsApp Plus apk indirebilir ve WhatsApp Plus’ı bu Android telefona yüklediğinizde, WhatsApp Plus’ın orijinal WhatsApp’ın sunmadığı şaşırtıcı özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.
 • İkinci yol: Bir Apple bilgisayarınız varsa, kullanıcının bilgisayarının bir Android cihazı taklit etmesini sağlayan Android emülatörünü Apple bilgisayarınıza yüklemektir. Bu şekilde WhatsApp Plus’ı Apple bilgisayarınızda Android emülatörü ile kullanabilirsiniz.

Android kullanıcıları WhatsApp Plus IOS stiline nasıl uyarlayabilir?

WhatsApp Plus kullanan Android kullanıcıları için WhatsApp Plus çeşitli temalar sunmaktadır. Eğer iPhone’unuzdaki WhatsApp stilini beğenirseniz, WhatsApp Plus tema mağazasında Apple temasını bulabilirsiniz – WhatsApp plus estilo iPhone

WhatsApp plus uzantıları arasındaki benzerlikler ve farklılıklar


Eminim birçok kullanıcı WhatsApp Plus’ın çok sayıda farklı renk versiyonuna sahip olduğunu fark edebilir. Peki bu sürümler arasındaki benzerlikler veya farklılıklar tam olarak nelerdir? Referans için aşağıdakiler mevcuttur.

WhatsApp plus uzantılarının listelenmesi

WhatsApp plus kırmızı

WhatsApp plus kırmızı, SamMods ekibi tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz, reklamsız bir uygulamadır. Farklı renkli simgeler sunması dışında işlevsel olarak WhatsApp Plus ile aynıdır.

WhatsApp plus mavi

WhatsApp plus mavi, tüm renkler arasında en yaygın olanıdır. Çünkü WhatsApp plus mavi aslında WhatsApp Plus’tır, sadece farklı kullanıcılar onu farklı şeylerle adlandırmaya alışkındır ve bazı kullanıcılar onu whatsapp plus orijinal renk mavi olarak adlandırır.

WhatsApp Blue

WhatsApp plus pembe

WhatsApp Plus pembe, daha fazla kadın kullanıcıya hitap etmek için pembe simgeler ve temalar kullanıyor. İşlevsellik açısından WhatsApp Plus’ın tam bir kopyasıdır ve en büyük farklılıklar hala temalar ve simgeler bölümünde yer almaktadır.

WhatsApp Pink

Özetlemek gerekirse: bu WhatsApp plus uzantıları arasında işlevsellik açısından hiçbir fark yoktur, sadece tema simge renklerinden sonra adlandırılacaktır. Kullanıcılar bunları resmi web sitemizden en sevdikleri simge rengine göre indirebilirler ve keşfetmenizi bekleyen daha fazla whatsapp plus teması var!

WhatsApp Plus APK’nın Diğer Sürümleri

WhatsApp Plus’ın sadece bir Ar-Ge ekibi yok. Her bir Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen WhatsApp Plus’ın farklı sürümleri üstün yetenekler sergilemiştir. Aşağıda farklı ekipler tarafından yayınlanan sürümlerden bazıları yer almaktadır:

WhatsApp Plus SürümüAr-Ge EkibiSon Güncelleme
WhatsApp Plus v8.75heymods28th September, 2022
WhatsApp Plus v9.00heymods21st November, 2022
WhatsApp Plus v10AlexMods4th September, 2022
WhatsApp Plus v12Rafalete8th December, 2021
WhatsApp Plus v13AlexMods27th September, 2022
WhatsApp Plus v17heymods28th October, 2022

Yukarıda belirtilen sürümlerden bazıları tarihseldir, ancak kullanıcıların hangi geliştirme ekibinden hangi sürüm mevcut olursa olsun etkilendiğine şüphe yoktur. Daha fazla kullanıcı WhatsApp Plus’ı en son sürüme güncellemeyi tercih ediyor. Bunun nedeni, WhatsApp Plus ultima sürümünün daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunması ve kullanıcıların ihtiyaçlarını daha fazla karşılamasıdır.

WhatsApp Plus’ın yukarıda belirtilen WhatsApp Plus v9.00 ve WhatsApp Plus v 17 gibi farklı sürümleri arasında herhangi bir fark var mı?

WhatsApp Plus için heymods, AlexMods ve Rafalete olmak üzere üç farklı Ar-Ge ekibi bulunmaktadır. WhatsApp Plus’ın bu kadar çok farklı sürümünün olması, esas olarak WhatsApp Plus için farklı Ar-Ge ekiplerinin farklı adlandırma kurallarından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, WhatsApp Plus’ın farklı sürümleri arasında işlevsellik açısından büyük bir fark yoktur. Sadece WhatsApp Plus farklı sürümleri farklı zamanlarda güncellenmektedir. Bu sürümlerle de ilgileniyorsanız, tablodaki bağlantılara tıklayarak WhatsApp Plus herhangi bir sürümünü resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

WhatsApp Plus hakkında önemsiz şeyler

WhatsApp Web Plus Hakkında

WhatsApp Plus, yalnızca web üzerinde kullanılabilen ve Appstore veya Google play’den indirilemeyen bir web sürümü — WhatsApp web plus olarak mevcuttur. Cep telefonunuzda kullanmanız gerekiyorsa, WhatsApp plus resmi sürümünü web sitesinden indirebilirsiniz.

WhatsApp plus lite apk hakkında

WhatsApp Plus kendi lite sürümü de mevcuttur. Ar-Ge ekibi, bazı kullanıcıların telefonlarındaki içeriğin boyutunu dikkate aldı ve yalnızca WhatsApp Plus APK’sını değil, aynı zamanda WhatsApp plus lite apk’yı da başlattı. WhatsApp plus lite apk daha az bellek kaplar ve telefonlarında daha az bellek alanı olan veya uygulamalarını bellekle aşırı yüklemek istemeyen kullanıcılar için uygundur. Resmi WhatsApp plus lite apk indirme bağlantısını almak için buraya tıklayın.

Son Düşünceler


Anlık mesajlaşma uygulamaları hayatımıza pek çok kolaylık getirdi ve orijinal WhatsApp’ın getirdiği sınırlamaları aşan popüler internet uygulamalarından bahsederken pek çok kişinin aklına WhatsApp Plus geliyor. Resmi WhatsApp’ın popülerliği sırasında, WhatsApp plus 2024 de büyük bir sıçrama yaptı ve çok dikkat çekti. Çok sayıda kullanıcı, kullanımı sırasında WhatsApp Plus 2024’ün özel özelliklerine güçlü bir sevgi gösterdi ve böylece WhatsApp Plus 2024’e geniş bir kullanıcı tabanı sağladı. Özelleştirilebilir APK WhatsApp Plus’ın keyfini çıkarmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın.

WhatsApp Plus İndir 2024 hakkında daha fazla mesaj

 • WhatsApp Plus Kişisi Nasıl Silinir?

  WhatsApp plus APK, insanlarla iletişim kurmamıza çok yardımcı oluyor, ancak WhatsApp plus kişilerini nasıl sileceğinizi biliyor musunuz? En popüler sohbet uygulaması olan WhatsApp plus, çok sayıda kullanıcıya sahiptir. Aile üyelerimiz, ortaklarımız, iş arkadaşlarımız ve müşterilerimiz gibi çeşitli kişilerle iletişim kurmak için WhatsApp plus APK kullanıyoruz. Bu nedenle, arkadaş eklemek için WhatsApp plus’ı çok kullanıyorsunuz! Ancak,…


Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
WhatsApp Plus
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir