İçeriğe geç

OG WhatsApp

www.ogws.org

WhatsApp’ın En Üst Düzey Modu

OG WhatsApp APK İndir Resmi Son Sürüm 2024’te Güncellendi

Temaları Özelleştirin

Çevrimiçi Durumu Gizle

Dahili Güvenlik Kilidi

Çift Hesap Desteği

Tek Seferde 90 Görüntü Gönderin

Hikayeyi veya Durumu Yeniden Yayınlayın

Resmi web sitesi: ogws.org

Beklenen OG WhatsApp 2024 en son resmi sürümü geliyor. Birkaç yeni özellik sayesinde WhatsApp mod tacı için yarışıyor ve benzersiz bir tema olan bir tasarım sunuyor. WhatsApp’tan ayrı durmak için özelleştirilmiş bir tema tasarımı, şifre korumalı bir ayar ve yüksek gizlilik işlevi benimseyerek neredeyse her kullanışlı özelliği bir araya getiriyor. 1000’den fazla benzersiz tema, yerleşik bir kilit ve tonlarca canlı emoji gibi şaşırtıcı değişikliklerin çoğu, OG WhatsApp’ın yaratıcısının aklına koyduğunu gösterdi. Tamamen ücretsiz, bir iletişim uygulamasında daha iyi bir değer bulmak zor. Şimdi burada OG WhatsApp APK’sını resmi yoldan indirerek, çekiciliğini öğrenmenin ve onunla eğlenmenin zamanı geldi.

OG WhatsApp’ın Arkasındaki Tarihçe


Alexmods resmi WhatsApp’tan ilham aldı ve OG WhatsApp’ı geliştirdi. AlexMods OG WhatsApp’ı yarattıktan sonra, HeyMods adlı başka bir geliştirici de OG WhatsApp sürümünü başlattı. Her ikisi de orijinal WhatsApp’ta bulamayacağınız çeşitli şaşırtıcı özelliklere sahiptir. OG WhatsApp APK indirmesinin çok kısa sürede popülerlik kazanmasının ve insanların WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümünü kullanma eğiliminde olmasının nedeni budur.

OG WhatsApp’ın ortaya çıkışından bu yana, içerik oluşturucular WhatsApp ile sınırlı olan kullanıcıları memnun etmek için WhatsApp’a imrenilen özellikler eklemeye devam edeceklerine söz verdiler. Bunu yaptı ve bu yazılım kullanıcıları için basit, pratik ve güvenli bir iletişim hizmeti sunuyor. Gelişmiş bir WhatsApp mod olmanın ne demek olduğunu gerçekten yeniden tanımladı.

Örneğin, OG WhatsApp indir son sürümü, kullanıcılara kendileriyle kimlerin iletişime geçebileceğini, profil resimlerini ve durumlarını kimlerin görebileceğini seçme, gönderilen mesajları silme ve çevrimiçi durumlarını gizleme gibi daha fazla güvenlik özelliği sunar. Bu işlevler onu mevcut en güvenilir mesajlaşma uygulamalarından biri haline getiriyor. Geliştiriciler ayrıca OG WhatsApp’ın en son APK’sına hepsi aşağıda listelenen yeni özellikler ekledi, bu yüzden gelin ve beklediğiniz herhangi bir özellik olup olmadığını öğrenin.

OG WhatsApp APK: WhatsApp’tan Daha İyi Özellikler, Daha Fazlası

OG WhatsApp çok çeşitli yeni özelliklerle geliştirildi ve çok daha güvenli ve kullanıcı dostu bir hizmet haline getirildi.

Temaları Özelleştirin

Çevrimiçi Durumu Gizle

Dahili Güvenlik Kilidi

 

Çift Hesap Desteği

Hikayeyi veya Durumu Yeniden Yayınlayın

Tek Seferde 90 Görüntü Gönderin

Gizliliğin Daha İyi Korunması

Anti Ban APK

Daha önce WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümlerini kullandıysanız, yasaklanmanın acısını yaşamış olabilirsiniz. WhatsApp, değiştirilmiş sürümleri düzenli olarak izler ve üçüncü taraf mod sürümünün kullanımını yasaklar. Artık yasaklanma sorunu hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü OG WhatsApp indir en son sürümü bu sorunun üstesinden geldi. OG WhatsApp’ın en son sürümünü tereddüt etmeden kullanın.

Şifre Korumalı

WhatsApp’ın ortaya çıkışından bu yana, kullanıcılar Play Store’dan güvenilir bir uygulama kilidi aramaya devam ediyor. Resmi uygulamada yerleşik bir kilit işlevinin bulunmaması ve herhangi bir üçüncü taraf uygulama kilitleyicisinin şanssızlığı nedeniyle sohbetimiz için güvenilir bir kilit sunabilir. Bazıları güvenilir bir kilit sunsa da, kilit ekranında müdahaleci reklamların varlığı sizi çıldırtabilir. Bu nedenle, belirli bir sohbet için şifre belirleme yeteneği OG WhatsApp için gerçekten önemli bir nokta.

Çevrimiçi Durumu Gizle

Özel amaçlar için, durum gizleme OG WhatsApp’taki en yeni özelliklerden biridir. WhatsApp varlık durumunuzu gizleyebilirsiniz, böylece kimse OG WhatsApp’ı tam olarak ne zaman kullandığınızı fark etmez ve bilmeye çalışmaz. Her zaman çevrimiçi dondurma gibi başka özellikler de sunar. Durumu güncellemek veya değiştirmek OG WhatsApp APK indirmesinde mevcuttur. Çevrimiçi olduğunuzu kontrol etmek için Ayarlar → Gizlilik’e gitmeniz yeterlidir.

Belirli Kişi Çağrısını Engelle

Bu işlev, biri sizi WhatsApp’tan tekrar tekrar arıyorsa ve onu engellemek istemiyorsanız yararlı olabilir. Bir kişinin ayarlarında çağrı alma seçeneğini devre dışı bırakmak işinizi görecektir. Acil bir arama söz konusu olabileceğinden, bu aracı dikkatli kullanın. Orijinal WhatsApp ile cevaplanmadı, arama reddedildi ve internet yok gibi çeşitli yöntemler kullanarak herhangi bir aramayı reddedebilirsiniz. OG WhatsApp, müşterilerine hiçbir ücret ödemeden harika özellikler sunmak için sürekli çaba göstermektedir; bu avantajları keşfetmek için hemen indirin.

Sınırsız Özelleştirme

Renkli Temalar

Bu uygulamada binden fazla benzersiz tema sunulmaktadır. Sevdiğiniz herhangi bir temayı seçebilirsiniz. OG WhatsApp APK’sını cihazınıza indirin ve beğendiğiniz temayı seçin. WhatsApp’ın resmi sürümünün basmakalıp temalarından bıktıysanız, bu özellik en iyi seçeneğinizdir.

Latest Emoji

The most recent collection of emojis is funny and better than the original. A more exciting set of stickers for OG WhatsApp APK will spice up the conversation and make it more expressive. Also, you can always create happy moments by adding multiple stickers and emojis.

Kabarcıklar Tarzı

OG WhatsApp, baloncuk stilinde değişiklikler yaparak bazı şeyleri değiştiriyor. Modlar’a gidin → Konuşma Ekranı’na tıklayın → ardından Kabarcık ve Tiklere dokunun → son olarak Kabarcıklar stiline basın.

Dahili Durum

Sohbet etmenin ve dedikodu paylaşmanın yanı sıra, bir fısıltı, arkadaşları ve aileyi birbirine yakınlaştırmak için genellikle arkadaşlar tarafından gönderilen durumları görebilir. Ancak, normal WhatsApp’ta birbirimizin durumlarını istediğimiz zaman indiremeyiz. WhatsApp’ta arkadaşlarınız ve akrabalarınız tarafından paylaşılan durumları/hikayeleri indirmek için OG WhatsApp’ı kullanabilirsiniz.

Yeni Sohbet Sistemi

Kaydedilmemiş Numaraları Arama

Normal WhatsApp’ta, bir kişiye mesaj göndermeniz veya bir konuşma yapmak için arama yapmanız gerekiyorsa, numarasını kaydetmeniz gerekir. Ancak OG WhatsApp en son sürümü indir, numaralarını kişi listesine eklemeden mesaj atmanıza veya aramanıza olanak tanır. Bu OG WhatsApp özelliği, acil bir arama yaptığınızda ve cihazınızda istenmeyen numaraları saklamak istemediğinizde kullanışlıdır. Başka bir deyişle, zaman kazandırır ve bir arama yapmadan önce bir numara kaydetmemelidir.

Grup adı için artırılmış karakterler

WhatsApp en çok grup konuşmalarıyla bilinir. Kullanıcılar, tüm arkadaşları çevrimiçi olduğunda grupta sohbet etmeyi sever, bazen konuşma uzun süre hiç durmaz. WhatsApp’ta grup adını belirlemenin bir sınırı vardır. Neyse ki, OG WhatsApp APK indirme bize daha yüksek bir karakter sınırı veriyor. Resmi olan 25’e kıyasla karakter sınırını 35’e çıkardı. WhatsApp grup fantezinizin adını ayarlamak OG WhatsApp’ta kolayca gerçekleştirilebilir, WhatsApp grubunun tam adını yazmak için tam erişime sahipsiniz.

Önceden Oluşturulmuş Mesaj Zamanlayıcı

Bu özellik OG WhatsApp’a eklendi ve birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bazen arkadaşlarımızla sohbet ederiz ancak çeşitli nedenlerden dolayı onlara cevap vermeyi unuturuz. Bu sorunu çözmek için geliştiriciler, başkalarına çok kaba davranmadan belirli zamanlarda otomatik olarak mesaj göndermek için “önceden oluşturulmuş mesaj zamanlayıcı” adlı bir özellik ekledi. Bu özelliğin kullanımı, özel bir mesaj metni, zaman ve kişi ayarlayarak oldukça basit. Ancak, mesajın başarıyla gönderilebilmesi için ağın sorunsuz olması gerekiyor.

Yazılı Durumdaki Karakterleri Artırın

WhatsApp’ın temel sürümünde, yazılı durum 130 karakterle sınırlıdır. Buna karşılık, OG WhatsApp’ın en son sürümü bu sınırı aşıyor ve size 250 karaktere kadar izin veriyor. Bu özellik, uzun alıntılar veya yazılı durumlar yazmamız gerektiğinde ve çok fazla karakter olduğunda kullanışlıdır. Bu yüzden bu fantastik özelliklerin tadını çıkarmak için OG WhatsApp’ı indirin.

Tek Seferde 90’a Kadar Görüntü Gönderin

Bu, OG WhatsApp APK indir 2024’ün yeni sürümünde çok önemli bir özelliktir. Birden fazla görüntü gönderirken ve acil bir durumda, orijinal sürümün bir seferde 10 görüntü sınırı çok zaman alıcıdır. OG WhatsApp’ı indirerek görüntüleri toplu olarak gönderebilir, zamandan tasarruf edebilir ve deneyimi iyileştirebilirsiniz.

Git Resmi indir OG WhatsApp

OG WhatsApp VS Arasındaki Farklar. Orijinal WhatsApp

OG WhatsApp’ın kullanıcıların beklentilerini aşan başka hangi özellikleri var? İşte ikisinin karşılaştırma tablosu ve özelliklerin ayrıntılı bir açıklaması. Beklediğiniz herhangi bir özellik olup olmadığını kontrol edin!

ÖZELLİKLEROG WHATSAPPOrijinal WHATSAPP
Dosya Paylaşım Sınırı1GB15MB
Yönlendirme SınırıSınırsız Sohbet5 Sohbet
Durum Uzunluğu255139
Yerleşik Kilit
Çevrimiçi Durumu Gizle
Sohbet Durumunu Gizle
Silinme Karşıtı Durum
Çağrı Kısıtlama
Temaları Özelleştirin
Ücretsiz Son Görülme
Simge Özelleştirme
Anti-Silme Hikayeleri
Sohbet Arka Planlarını Değiştirme
Göndermeden Önce Sesleri Dinleyin
Yüksek Kaliteli Fotoğraflar Paylaşın
Kendi Stikers’ınızı Yapın
Mesajları Anında Çevirin
İletilen Etiketi Devre Dışı Bırak
Uçak Modu
DND Modu
Google Drive’a Yedekleme

Git Resmi indir OG WhatsApp

OG WhatsApp APK 2024 Son Sürüm Bilgisi

Aşağıda OG WhatsApp’ın en son sürümü hakkında temel bilgiler yer almaktadır, GBWhatsApp’ın size uygun sürümünü seçmek ve indirmeye başlamak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Keyfini çıkarın ve daha büyük cazibesini kendiniz keşfedin!

Uygulama AdıOG WhatsApp
Son güncellemeBir Gün Önce
Boyut55.7 MB
LisansÜcretsiz yazılım
Android gerektirir5.0 veya Üzeri

OG WhatsApp 2024 Son Sürümündeki Yenilikler Nelerdir?

01 Eklenen Özellikler

 • Resimleri veya videoları cihaza kaydetmeden önizleyin.
 • Hikayeyi veya Durumu yeniden yayınlayın.
 • OG WhatsApp yedekleri artık bir .zip dosyası oluşturabilir.
 • Daha hızlı çeviri için diyalogda varsayılan “çevir” dili seçilebilir
 • 3 nokta → Galeriye Kaydet üzerine tıklayın ve resmi veya videoyu önizledikten sonra kaydedebilirsiniz.
 • Anketler oluşturabilir ve grupta oy kullanabilirsiniz.

02 Geliştirilmiş Özellikler

 • Geliştirilmiş Anti-ban, daha güvenli.
 • Yedekleri Depolama/Belgeler klasörüne taşıyın.
 • Sorunlardan kaçınmak için ayarlardan “Tema” seçin. Ana ekran simgesini Ay/Güneş olarak değiştirin.
 • Çeviri Seçeneği Ayarlarını Taşı

03 Düzeltilen Hatalar

 • WhatsApp’ı kaldırsanız bile yedekleme kalacaktır.
 • Bazı cihazlarda mesaj zamanlama sayfasının çökmesini düzeltin

OG WhatsApp APK İndirme İşlemi Nasıl Tamamlanır?

OG WhatsApp APK 2024 yeni sürümünü indirmek oldukça kolay bir iştir. OG WhatsApp’ı indirmek ve yüklemek için adım adım kılavuz aşağıdadır:

Adım 1. Resmi ve güvenli dosyaları almak için yukarıda verilen WhatsApp OG APK indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Adım 2. İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin, yükle düğmesine basın. Herhangi bir hatayı önlemek için Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirmeyi unutmayın. Bunu yapmak için Ayarlar → Güvenlik bölümüne gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini açın.

Adım 3. Yüklü OG WhatsApp’ı açmak için dokunun ve kabul et ve devam et seçeneğine tıklayın. Uygulamanın çalışması için gerekli tüm izinleri sağlayın.

Adım 4. Telefon numaranızı girin ve telefonunuza gelen OTP’yi girerek doğrulayın. OG WhatsApp’ın güçlü özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

OG WhatsApp hakkında sık sorulan sorular

Q1. OG WhatsApp Nasıl Güncellenir?

WhatsApp OG indir son sürümünü bulabileceğiniz resmi web sitemizi ziyaret edin ve en son sürüm için test edin. Güvenilir olmayan web sitelerinden indirmemeye dikkat etmeniz gerekir, resmi web sitemizde sağlanan indirme bağlantılarının reklam ve virüs içermediği ve yazılımın güvenliğini garanti ettiği garanti edilir.

Q2. OG WhatsApp Güvenli mi?

Bu anti-ban APK’sını indirerek yasaklanmayı önleyebilirsiniz. OG WhatsApp’ın güvenlik ve emniyet özellikleri onu kullanım için güvenli hale getirmiştir.

OG WhatsApp şu ana kadar kötü amaçlı yazılım içermiyor. İndirmek için telefonunuzu root etmemelisiniz. OG WhatsApp, root’lu cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.

Toparlıyorum

Ne tür bir yazılım seçerseniz seçin, kolaylık yaptığınız her şeyin anahtarıdır. Farklı bir tasarım, ekstra düzen seçeneği ve gelecekteki güncellemeler için sağlam bir taahhüt ile OG WhatsApp, orijinal WhatsApp kullanmak yerine sohbet etmek için en iyi bahis haline geliyor. Yeni özelliklerin hiçbiri olmazsa olmaz olmasa da, özellikle uygulamanızı daha çekici hale getirmek istediğinizde WhatsApp’ı kullanım alışkanlıklarınıza daha uygun hale getirebilirler.

Büyüleyici görünüyor, iyi çalışıyor ve gerçekten yanlış bir şey yok. OG WhatsApp, uzun süre büyük bir hit olması gereken bir yazılımdır. Sıradan bir WhatsApp’tan çok çok daha fazlası. Daha fazla konuşmadan, OG WhatsApp APK indir düğmesine tıklayalım ve keyfini çıkarmaya başlayalım!

Git Resmi indir OG WhatsApp

OG WhatsApp İndir 2024 hakkında daha fazla bilgi

 • OG WhatsApp’ta Otomatik İndirme Nasıl Durdurulur?

  OG WhatsApp’ınızda otomatik indirmenin etkin olup olmadığını kontrol edin! Hepimiz OG WhatsApp’ı seviyoruz, ancak bazen OG WhatsApp siz farkında olmadan telefonunuzda çok büyük miktarda depolama alanı kaplayabilir. OG WhatsApp’ta otomatik indirme özelliğini etkinleştirdiğinizde, aradığınız fotoğrafları, ses dosyalarını, videoları ve dosyaları otomatik olarak indirir. Daha da kötüsü, OG WhatsApp’ın çok fazla mobil veri tüketen çok sayıda…


Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
OG WhatsApp
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir