İçeriğe geç
GB WhatsApp

GBWhatsApp (GBWA)

WhatsApp’ın Popüler Modu

GBWhatsApp Indir 2024,GB WhatsApp Download Resmi̇ Son Sürüm (Anti-Ban)

Reklamsız ve Virüssüz

Etkili Yasak Karşıtı

1000 Çarpıcı Çıkartma

4000 İlgi Çekici Tema

Çift Hesap Çalıştırma

Son Görülmeyi Dondur

Çevrimiçi Durumu Gizle

Otomatik Yanıt Mesajları

Resmi web sitesi: www.gbws.app

GBWhatsApp 2024’ün merakla beklenen resmi reklamsız ve virüssüz yeni sürümü yayınlandı. Heyecan verici ve ilgi çekici bir tema, olağanüstü yazı tipi, canlı efektler, heyecan verici emojiler ve daha fazlası gibi çeşitli akıllı özellikler nedeniyle takip edilmesi zor bir eylemdir. Orijinal WhatsApp’ın hayranıysanız ancak GBWhatsApp’ta bazı yeni ve ilginç özellikler bulmakta zorlanıyorsanız, bu harika WhatsApp modu kullanıcı deneyimini ustaca geliştirebilir. Resmi WhatsApp ile sizin fikirlerinizin şaşırtıcı bir birleşimidir. GBWhatsApp indir oldukça kolaydır ve keyfini çıkarmaya çalışın, ilginizi çeken daha az bilinen özellikler bulabilirsiniz.

GBWhatsApp Nedir?


WhatsApp’ın değiştirilmiş bir sürümü olan GBWhatsApp uygulaması, piyasadaki en iyi özelleştirilmiş anlık iletişim uygulamalarından biridir. Esas olarak orijinal uygulamanın arayüz özelleştirme ve gizlilik özelliklerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. WhatsApp GB, orijinal WhatsApp ile aynı işlevselliği sunarak arkadaşlarınıza sesli mesajlar, kısa mesajlar ve fotoğraflar göndermenize olanak tanır.

GBWhatsApp 2024 son sürüm’deki Yenilikler Neler?


GBWhatsApp’ın ortaya çıkışından bu yana, geliştiricileri onu güncellemeye ve düzeltmeye devam edeceklerine söz verdiler. GB WhatsApp indir son sürüm ün yeni ve sabit özelliklerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

Yeni


Etkin İletişim Hikayesini evden görüntüle

Etkin Silinen mesajı geri al (benim için sil)

Etkin WA için Avatarınızı (bitmoji gibi) oluşturun

Etkin İletişim bilgileri sayfasından durumu görüntüleme

Herkes için belgelerle birlikte altyazı gönderme özelliği etkinleştirildi

Ana sayfa üst çubuğundan kamera simgesini gizleme seçeneği eklendi

Geliştirilmiş


Hikaye Yeniden Yayınlama seçeneği indirme kutusuna taşındı

Geliştirilmiş Durum DP halkası durum halkası ile aynı rengi alır

Sabit


Gizli sohbetler “İlet” seçeneği düzeltildi

Bazı telefonlarda Sesli not çalma çökmesi düzeltildi

Konuşma Kartları (çoklu sohbetler) seçeneği düzeltildi

Geri yüklemeden sonra bazı kullanıcıların çökmesi düzeltildi

Ödeme simgesinin bazı girişlerde yanlış gösterilmesi düzeltildi

Yazma ve Kayıt gizliliğinin çalışmaması düzeltildi (şimdi birleştirildi)

Stok giriş stilinde sesli not kaydederken yandaki boş alan düzeltildi

Sohbet menüsündeki “Seçimi Kopyala”&”Başlığı Kopyala” çeviri hatası düzeltildi

Yeni Ekleme Kullanıcı Arayüzü ve bazı girişlerin doğru galeriyi açmaması düzeltildi

Sessize Alındı/Görüntüleniyor Güncellemeler durum seçeneğinin gizlenmesi düzeltildi

GBWhatsApp Indir Son Sürüm Bilgi


GBWhatsApp’ın en son 2024 sürümü hakkında temel bilgiler aşağıdadır, en son sürümü almak için aşağıdaki GBWhatsApp indir düğmesine tıklayın. Heyecan verici özelliklerini kendiniz keşfedin ve içine dalın!

Uygulama AdıGBWhatsApp
Son güncellemeBir Gün Önce
Boyut55.7 MB
LisansÜcretsiz
Android gerektirir5.0 veya Üzeri

GBWhatsApp’ın Ardındaki Tarihçe


GBWhatsApp’ın geliştiricilerinden biri, kullanıcılara orijinal WhatsApp’ta mevcut olan özellikleri sağlamak amacıyla modu oluşturan XDA idi. Mod başarılı oldu, ancak WhatsApp geliştiricileri WhatsApp’ı modernize ederken mod durduruldu. GB WhatsApp+Heymods, GBWhatsApp’ın başka bir yaratıcısı anlamına geliyor. Evet, XDA tarafından geliştirilen modun başarısından sonra HeyMods, insanların bir sohbet uygulamasında ihtiyaç duyduğu tüm özelliklere sahip olan ve bunun üzerine birçok güçlü özellik ekleyen GBWhatsApp’ı da yarattı. Bu nedenle mod yayınlandıktan sonra çok popüler oldu ve binlerce kişi tarafından kullanılıyor.

GBWhatsApp ve Orijinal WhatsApp Karşılaştırması


Hem WhatsApp hem de GBWhatsApp’ın avantajları vardır, ancak GBWhatsApp, orijinal WhatsApp sürümünün daha rafine bir sürümünü temel alır ve bu da tüm kullanıcı deneyiminizi geliştirebilir. Uzun zamandır beklediğiniz özelliklerin olup olmadığını görmek için dikkatlice bakın.

ÖzelliklerGBWhatsAppOrijinal WhatsApp
Maksimum Dosya Boyutu Sınırı1G100MB
Maksimum Grup Kapasitesi600256
Durum Karakterleri Sınırı255 Karakter139 Karakter
Yayın Kısıtlamaları600 İletişim250 İletişim
Belge Paylaşım Sınırı (Sayı)Tek seferde 100Tek seferde 30
Belge Paylaşım Sınırı (Boyut)1 GB16 MB
Ses/Video Paylaşım Sınırı (Süre)7 Dakika30 Saniye
Ses/Video Paylaşım Sınırı (Boyut)1GB16 MB
Fotoğraf Paylaşım SınırıMaksimum 100Maksimum 30
İleri LimitMaksimum 250Maksimum 10
Tek Cihaz Üzerindeki HesaplarBirden FazlaSadece Bir
Çoklu Özelleştirilebilir Simgeler×
Boş Mesaj Gönder×
Animasyonlu Çıkartmalar×
Belirli Çağrıyı Engelle×
İletilen Mesajlar Etiketi Kaldırıldı×
Silinmiş Mesajları/Durumları Okuma×
Otomatik Özel Yanıt×
Mavi Kene Gizle×
Son Görülmeyi Gizle×

Büyüleyici GBWhatsApp özellikleri, Orijinal WhatsApp’tan daha iyi


Özelleştirme Özellikleri

Çoklu Temalar

Orijinal WhatsApp düzeni, aralarından seçim yapabileceğiniz ek temalar içermeyen yeşil temalı bir logodur, bu nedenle her gün kullanmak için tıklamanız gerekir. Bu gerçekten sıkıcı ve rahatsız ediciydi. Ancak artık bu konuda endişelenmenize gerek yok, çünkü WhatsApp GB birden fazla tema arasında geçiş yapmanıza izin veriyor. Uygulamadaki binlerce yerleşik tema ile her zaman seveceğiniz bir tema vardır. GBWhatsApp tema indir çok kolay. Tek tek veya toplu olarak indirilebilir ve bunları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Bu uygulamanın sunduğu tüm temaları sevin.

Çeşitli Aşk Çıkartmaları

Çıkartmalar, kullanıcıların sohbet sürecini daha kolay ve eğlenceli hale getirmek için çıkartmalar kullanarak insanlarla sohbet etmelerini sağlayan GB WhatsApp indir e yapılan en son eklemedir. Çıkartmalarınızı yapmanıza gerek yoktur, uygulama size birçok farklı türde çıkartma paketi sunar, ancak GBWhatsApp hesabınızla sağlanan çıkartmaların ötesine de geçebilir, çok sayıda kategoride daha fazla çıkartma almak için kullanabilir, ardından beğendiğiniz herhangi bir paketi seçip GBWhatsApp’a ekleyebilirsiniz.

Program Mesajları

Önemli bir mesaj göndermeyi unutacağınızdan korkuyorsanız, GB WhatsApp download sizin için belirli bir tarihte belirli bir kişi grubu için ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen özel mesajlar oluşturabilir ve otomatik mesaj gönderme işlevini etkinleştirebilir.

Establecer fondos de pantalla personalizados por contacto

Con descargar GB WhatsApp, podrás decir adiós a los aburridos fondos de pantalla de chatbox en blanco y negro. Te permite decidir un fondo de pantalla especial para cada uno de tus chatboxes, llenando cada rincón del software con tu estilo.

Kişi Başına Özel Duvar Kağıdı Oluşturun

Indir GBWhatsApp 2024, siyah beyaz sıkıcı sohbet kutusu arka planlarına elveda diyebilirsiniz. Sohbet kutularınızın her biri için özel bir duvar kağıdına karar vermenize ve yazılımın her köşesini tarzınızla doldurmanıza olanak tanır.

Mesajları Kopyalarken Tarih ve Saati Gizleme

Sohbet etmeyi veya çalışmayı kolaylaştırmak için mesajları kopyalarız, ancak orijinal WhatsApp’taki mesajları kopyalamak otomatik olarak sohbet etmeyi veya çalışmayı daha az verimli hale getirebilecek diğer ekstra bilgileri taşır. GBWhatsApp APK indir, bir mesajı kopyaladığınızda tarih ve saat gibi bu gereksiz ayrıntıları otomatik olarak ortadan kaldırarak bu sorunu çok iyi çözer. Bu özellik sayesinde, kopyalanan içerik sadece kopyalamak istediğiniz metinden ibarettir.

Gizlilik Özellikleri

Emoji Varyantı

GBWhatsApp çeşitli emoji çeşitleriyle birlikte gelir. GBWhatsApp APK indir size istediğiniz kadar modaya uygun ve havalı emojileri kullanmanın bir yolunu verebilir. Arkadaşlarınızla ve ailenizle sohbet ederken bu emojileri göndermek çok eğlenceli.

Çift Keneleri Gizle

Orijinal WhatsApp’ta çift tik olduğunda mesajlar gönderilebilir ve alınabilir. Çift tik, mesajın arkadaşlarınıza iletildiğini veya alıcının internete bağlıyken mesajı aldığını gösterir. Ayrıca, mavi tikler alıcının mesajı okuduğunu gösterir. Ancak mavi tikler GB WhatsApp indir APK sında gizlenebilir. WhatsApp’ın orijinal sürümünde çift tik gizlenemez.

Bu nedenle, çift tikleri gizlemek istemeniz durumunda, bu mod size bunu yapma yeteneği verecektir. Çift tikleri gizlemenin bir sonucu olarak, kimse size bir mesajın teslim edilip edilmediğini bilemez. Başka bir deyişle, hiç kimse.

Çevrimiçi Durumu Gizle

Orijinal WhatsApp, çevrimiçi olup olmadığınızı herkesin görmesini sağlar. Çevrimiçi durumu gizlemeyi desteklemez. Çevrimdışı bir durum görüntülemek istediğinizde, GBWhatsApp son sürüm indir 2024 APK en iyi seçimdir. Tüm kişilerin durumu ve belirli kişilerin durumu gizlenebilir. Çevrimdışı durum ayarlanırsa, belirtilen kişi çevrimiçi olup olmadığınızı bilmeyecektir.

Son Görülmeyi Gizle

Sohbetin en üstünde yer alan ve herkesin en son ne zaman çevrimiçi olduğunuzu görmesini sağlayan bir seçenek vardır. Orijinal WhatsApp’ta çevrimiçi durumunu gizlemenin bir yolu yoktur, ancak son görülme mesajını gizleyebilirsiniz. Son görülme mesajının yanı sıra çevrimiçi durumu da GB WhatsApp APK indir ile gizlenebilir. Bu özellik, siz çevrimdışıyken insanların çevrimiçi durumunuzu görmesini engeller, böylece en son çevrimiçi olduğunuzda yorum yapamaz veya bakamazlar.

Kaydedilmemiş İletişim Bilgileri

Bir mesaj göndermeden önce, ön koşul onun numarasını kaydetmektir. Bu işlemde çok fazla zaman ve telefonunuzda yer vardır. Sizin gibi kısa bir süre için bir gruba eklendiğiniz bir durumdaysanız, numarayı kişi listenize eklemenize gerek yoktur. Böylece kişiyi kaydetmeden ancak yine de belirli bir numaraya mesaj gönderebilirsiniz, GB WhatsApp son sürüm size yardımcı olabilir.

Güvenlik Özellikleri

Arayan Kimliği

GB WhatsApp caller ID, tanıdık olmayan arayanları tanımlamaya yardımcı olabilir. IRS vergisi, sahtekarlıklar, yardım, seyahat, ücretsiz deneme, yatırım, satış, robocall, sigorta borcu ve krediler gibi yaygın aramalar ve dolandırıcılıklar tanımlanabilir. Başka bir deyişle, kullanıcılar bilinmeyen bir arayanın kimliğini daha almadan bilebilir ve böylece rahatsız edici numaraları filtrelemek basit ve etkili hale gelir. Dahası, GBWhatsApp indir APK ayrıca rahatsız edici aramaları engelleme, numara sayaç kontrolü ve can sıkıcı rahatsız edici aramalar ve gereksiz spam ile başa çıkmak için yararlı olan akıllı bir mesaj yöneticisi gibi özelliklere sahiptir.

Uygulama ve Sohbet Kilidi

Üçüncü taraf bir uygulama kilidi kullanmak WhatsApp uygulamanızı kilitleyecektir, ancak belirlenmiş sohbetleri kilitleyemezsiniz. Bu arada, sohbetlerinizi ve uygulamalarınızı GBWhatsApp download ile kilitleyebilirsiniz. Modda, belirli konuşmaları kilitlemek için bir şifre belirlemenize olanak tanıyan yerleşik bir uygulama kilidi bulabilirsiniz. Bir arkadaşınızla yaptığınız özel bir konuşmanın yanlışlıkla görülmesini istemiyorsanız, o konuşma için ayrı bir şifre de belirleyebilirsiniz.

Anti-Ban APK

Daha önce resmi WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümlerinin kullanıcıları her zaman hesaplarının yasaklanmasından şikayetçiydi. Bunun başlıca nedeni, orijinal WhatsApp’ın değiştirilmiş sürümleri düzenli olarak izlemesi ve bu tür yazılımları yasaklamasıydı. Ancak artık yasaklar konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü GBWhatsApp son sürüm indir bu sorunun üstesinden geldi. Kullanıcıların süreci güvenle kullanmasına ve keyfini çıkarmasına olanak tanır.

Beni Kimler Arayabilir?

Temel olarak WhatsApp kullanıcıları ağ açık olduğu sürece herkesle doğrudan iletişime geçebilir. Ancak bazen rahatsız edilmek istemeyiz ya da sadece belirli kişilerden gelen aramaları kabul etmek istemeyiz. GBWhatsApp 2024’ün “Beni kim arayabilir” özelliği devreye giriyor ve bu özelliği etkinleştirerek arkadaşlarınızın ve ailenizin sizi aramasını kısıtlayabiliyorsunuz. Hangi arkadaşlarınızın sizi arayabileceğini belirleyin. Ancak, bazı durumlarda acil sorunlara neden olabileceğinden bu özelliği çok sık kullanmamanızı öneririz. Çok meşgul değilseniz veya bu özelliğe çok ihtiyacınız yoksa.

Daha Birçok Enfes Özellik

İki Hesap Oluşturun

WhatsApp GB 2024’ten önce, kullanıcılar WhatsApp’ta ev ve profesyonel kullanım için iki telefon taşıyordu. Neyse ki, içerik oluşturucular sorunun farkında ve çift açık hesap kolaylığını etkinleştirdiler. Hesap türü bir işletme hesabı veya kişisel bir hesap olabilir. Bir işletme hesabı iş yaparken kullanılabilir. Aile veya kişisel WhatsApp numaranızı bir iş arkadaşınıza vermeniz uygun değildir. Profesyonel hayat ile özel hayatı birbirinden ayırmak hepimizin çabaladığı bir şeydir. Lütfen rahatlayın, indir GB WhatsApp, tek bir cihazda iki farklı hesap oluşturmanıza izin verir.

İki farklı numara ile iki ayrı WhatsApp hesabı oluşturmak, WhatsApp hesaplarınızı iş ve kişisel kullanım için ayrı tutmanıza yardımcı olacaktır. Bir numaranın iki hesabı olabilir, ancak ayrı bir hesaba sahip olmak istiyorsanız etkinleştirmeniz ve yeni bir numara eklemeniz gerekir.

Multimedya Paylaşımı

WhatsApp kullanıcıları genellikle dosya gönderirken orijinal WhatsApp sistemindeki dosyaların kalitesinden şikayet ederler. Bir dosya sıkıştırılmamışsa, boyutu iletimi sınırlayabilir ve başarısız gönderime yol açabilir ve dosya sıkıştırıldığında kalite düşer, bu da ciddi durumlarda dosyanın içeriğinin tamamen belirsiz olmasıyla sonuçlanabilir. GB WhatsApp son sürüm, her türlü büyük dosyanın, her tür dosyanın ve uzun videoların kalite pahasına sıkıştırılmasına veya düzenlenmesi zor parçalara bölünmesine gerek kalmadan paylaşılmasına izin vererek orijinal dosya boyutu gereksinimini ortadan kaldırır. Bu şekilde görüntülerin ve dosyaların kalitesi garanti altına alınıyor ve kaydetme işlemini tekrarlamak için karmaşık adımlara gerek kalmıyor.

Silinme Karşıtı Mesajlar

Günlük hayatımızda, başkaları tarafından silinmiş mesajların içeriğini bilemeyeceğimiz kabul edilir. GBWhatsApp 2024 ile tüm bu sınırlamalar ortadan kalkıyor. Sadece birinin size bir mesaj gönderdiğini ancak geri çektiğini bilmekle kalmaz, aynı zamanda diğer uçtaki kişinin mesajın içeriğini sildiğini de öğrenebilirsiniz. Kişi ister tereddütte olsun ister yanlışlıkla yanlış mesaj göndermiş olsun, kimse sizden bir şey saklayamaz ve tüm meraklarınızı gideremez! İşte GBWhatsApp!

Silinme Karşıtı Durum

Sosyalleşmeyi seviyor musunuz? Arkadaşlarınızın silinmiş durumlarını kontrol etmek için çok mu geç kaldınız? Hangi mesajları sildiklerini merak ediyor musunuz? Bazen bir arkadaşınızın mesaj gönderip hemen silmesi sizi rahatsız ediyor mu? İşte o zaman GBWhatsApp’ın ‘anti-silinen mesajlar’ özelliği merakınızı tamamen giderebilir. GBWhatsApp APK indir son sürüm deki bu özellik, kullanıcıların, herkesin mesajlarını silmiş olsa bile, gönderenin hangi mesajları sildiğini görmelerini sağlar.

Android’de GBWhatsApp indir İşlemi Nasıl Başlatılır?


Yüklemeden önce, öncelikle aşağıda verilen bağlantıdan GBWhatsApp son sürüm indir 2024 APK dosyasını ücretsiz olarak edinin.

Adım 1. GBWhatsApp son sürüm indir düğmesine tıklayın veya yukarıdaki indirme düğmesinden indirme dosyasını zaten edindiyseniz bu adımı atlayabilirsiniz.

Adım 2. Yüklemenizi “Bilinmeyen Kaynaklar” ayarından kontrol edin ve etkin olduğundan emin olun. Android telefonunuzda Ayarlar → Gizlilik/Güvenlik → “Bilinmeyen kaynaklar” anahtarını açın.

Adım 3. İndirme işlemi tamamlandığında, dosya yöneticisine gidin, indirdiğiniz APK dosyasını bulun üzerine tıklayın ve açın.

Adım 4. Şimdi WhatsAppGB’yi yüklemeye başlamak için Yükle düğmesine tıklayın.

Adım 5. Kurulumun bitmesi için sabırla bekleyin ve ardından GBWhatsApp’ı açın. ana ekranda “Kabul et ve devam et” seçeneğine dokunmaya devam edin.

Adım 6. Şimdi doğru cep telefonu numarasını dikkatlice girin ve onaylayın, onayladıktan sonra OTP’yi alacaksınız. Artık GBWhatsApp’ın tüm özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

GBWhatsApp hakkında sık sorulan sorular


Soru 1. GBWhatsApp mesajlar gelmiyor?

GBWhatsApp günlük mesajlarının alınmaması yaygın değildir, bunun olası nedenleri sırasıyla cihazınızın APK’sındaki bir güvenlik açığı veya arızadır; ve ikinci olarak, telefon ayarları nedeniyle mesajlar engellenmiş olabilir. Bu sorunu yaşayan birçok kullanıcı GBWhatsApp APK indir son sürüm yaparak sorunu çözebilir.

Soru 2. GBWhatsApp Nasıl Güncellenir?

GBWhatsApp türkçe APK Google Play Store’da bulunamaz, bu nedenle zaman zaman resmi web sitemizden en son sürümü almanız gerekecektir. Yeni bir sürüm mevcut olur olmaz, onu güncelleyeceğiz ve telefonunuza tekrar indirip yüklemenizi gerektireceğiz.

Soru 3. GBWhatsApp is safe or not?/ GBWhatsApp güvenilir mi?

Evet. Tüm verileriniz hala WhatsApp’ın resmi sunucularında. Sadece “indir GBWhatsApp “ın resmi web sitemizden indirildiğinden ve standart bir şekilde yüklendiğinden emin olun.

Soru 4. iPhone’da GBWhatsApp Nasıl İndirilir?

GBWhatsApp full APK resmi sürümü yalnızca Android cihazlar için mevcuttur ve iPhone’larla değil tüm Android cihazlarla uyumludur. Bununla birlikte, her zaman zor yoldan daha iyi bir yol vardır, sadece bir Android simülatörü yükleyin ve iPhone kullanıcıları için sorunu kolayca çözebilirsiniz.

Soru 5. GBWhatsApp neden kullanılıyor?

WA GB’yi seçmenin ilk nedeni, kullanıcıların orijinal sürümde alamadığı akıllı özellikler sunmasıdır. İkinci olarak, GBWhatsApp full program indir oldukça kolaydır. Son olarak, sohbet günlüklerinin gizlilik korumasını geliştirerek kullanıcılara daha fazla gönül rahatlığı sağlar.

Soru 6. GBWhatsApp nasıl kullanılır?

GBWhatsApp’ın düzeni, resmi WhatsApp’ınkiyle hemen hemen aynıdır; yeni özellikler çeşitli işlevsel alanlara düzenli bir şekilde eklenmiş ve açıkça kategorize edilmiştir, böylece kullanıcıların başlamakta zorlanma konusunda endişelenmelerine gerek kalmaz.

Sonuç


WhatsApp GB artık alabileceğiniz en iyi modifiye edilmiş WhatsApp’lardan biri. Akıllı özellikleri rakipsizdir ve güçlü gizlilik yönetimi harikadır. Bir iletişim uygulamasında hangi özelliklere ihtiyacınız olursa olsun, GBWhatsApp APK’sının bunu sağlayabilme ihtimali çok yüksektir. Özellikle çeşitli dosya boyutları, işlevsel kusurlar ve orijinal yazılımın çerez kesici düzeni tarafından sık sık kısıtlanmış hissettiğinizde, indir GB WhatsApp deneyin, hayatı kolaylaştıracak ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

GBWhatsApp İndir 2024 hakkında daha fazla bilgi


  • GB WhatsApp durumu nasıl silinir?

    “Durum” GB WhatsApp kullanıcıları tarafından kullanılan en yaygın özelliklerden biridir. GB WhatsApp durumunu nasıl sileceğinizi hiç biliyor musunuz? Ve birisi, silinen durumumun GB WhatsApp kullanıcıları tarafından görülmediğinden emin oldum mu diye endişelenecek. GB WhatsApp Resmi Resmi Web Sitesi: gbws.app GB WhatsApp hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın Aşağıdaki adımları izleyerek, bu durumun gerçekleşeceği konusunda…


Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
GB WhatsApp
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir