İçeriğe geç

GB WhatsApp Pro

WhatsApp’ın En Beğenilen Modu

GB WhatsApp Pro APK İndir Resmi Son Sürüm 2024’te Güncellendi

Çevrimiçi Durumu Gizle

Destek Sohbeti Gizle

Tamamen Yasak Karşıtı

1000 Çarpıcı Çıkartma

Reklamsız Virüssüz

Çift Hesap Desteği

4000 İlgi Çekici Tema

Farklı Duvar Kağıdını Özelleştirin

Resmi Web Sitesi: www.gbwspro.app

Uzun zamandır beklenen GB WhatsApp Pro 2024 yeni resmi sürümü, WhatsApp’ın reklamsız ve virüssüz bir modu yayınlandı. Gelişmiş özelliklere sahip GB WhatsApp Pro, WhatsApp’ın en çok konuşulan modu olarak interneti ele geçirdi. Dünya çapında milyarlarca günlük kullanıcıdan oluşan güçlü bir kullanıcı tabanına sahiptir ve birçok kişinin ağzında tatlı bir tat bırakmıştır. GB WhatsApp Pro’nun en yeni sürümü, kısmen WhatsApp benzeri özellikleri nedeniyle son zamanlarda hızla değerli bir rakip olarak ortaya çıktı. Ancak GB WhatsApp Pro’nun en önemli özelliği, daha iyi gizlilik ve güvenlik, son derece özelleştirilebilir özellikler ve çok daha akıllı işlevidir. GB WhatsApp Pro ateşi size yeni bulaştıysa ve yeni özelliklerini daha iyi kavramak istiyorsanız, ilerleme kaydetmek için bilmeniz gereken her şey burada.

GB WhatsApp Pro APK İndir 2024 Son Resmi Sürüm


GB WhatsApp Pro APK 2024 son sürümünün ayrıntılı bilgileri ve GB WhatsApp Pro APK indirme yolu aşağıda gösterilmiştir. WhatsApp deneyiminizi daha üst seviyelere çıkaracağına inanıyoruz.

Uygulama AdıGB WhatsApp Pro
Boyut55.7 MB
Son güncellemeBir Gün Önce
Android gerektirir5.0 veya üzeri

GB WhatsApp Pro nedir?


Alexmods, Heymods, Fouad mods ve Sam mods yazılım alanında tanınmış ve profesyonel ekiplerdir. GB WhatsApp Pro, teknoloji meraklısı Alexmods ekibi tarafından geliştirilmiştir. Omar Was, diğer adıyla atnfas_hoak GB WhatsApp’ı geliştirdi, GB WhatsApp Pro’yu değil. Uygulamanın geliştirilmesinden beş yıl sonra, 1 Ağustos 2019’da Omar, GB WhatsApp’ın durdurulacağına dair bir tweet attı. Neyse ki, GB WhatsApp’ı kaldırdıktan sonra, yükseltilmiş sürümü-GB WhatsApp Pro, bir Rus-Alexmods tarafından yeniden piyasaya sürüldü. GB WhatsApp farklı bir ekip tarafından geliştirildi, ancak adından da anlaşılacağı gibi, burada pro sürümü çok daha sorunsuz bir deneyim sunuyor.

GB WhatsApp Pro haftalar içinde viral oldu ve sadece bir yıl içinde bir milyar kullanıcıya ulaştı. Geliştirici, sürekli olarak yeni ve kullanışlı özellikler sunan GBWhatsApp Pro güncellemesine odaklanıyor. Mesaj tepkisi, yerleşik DND modu, son görülmeyi gizleme, çevrimiçi durumu gizleme, başkalarının durumunu indirme, sonsuz temalar, bildirim simgesini değiştirme ve çok daha fazlası gibi resmi WhatsApp uygulamasına bir yığın özellik ekliyor. Şimdi, GB WhatsApp Pro sınırsız özelliklerle geliyor ve WhatsApp’ın 1 numaralı modu haline geliyor. GB WhatsApp Pro’nun en son sürümünü indirin ve kesinlikle bir sonraki seviye mesajlaşma hizmetinin keyfini çıkarın.

GB WhatsApp Pro 2024 Son Sürümünü Öne Çıkaran Nedir?


Normal kullanıcılar orijinal WhatsApp’tan memnundu, ancak teknoloji meraklıları modası geçmiş olduğundan ve tam olarak işlevsel olmadığından şikayet ediyordu. WhatsApp’ın kullanımını daha akıllı hale getirmek için bazı ekstra özellikler veya bazı ücretsiz uygulama içi özellikler istediler. Bu nedenle orijinal WhatsApp’a GB WhatsApp Pro gibi alternatifler oluşturuldu.

GB WhatsApp Pro, WhatsApp tabanlı ücretsiz bir moddur ve bazılarını beklemeyebileceğiniz birçok ek özellik içerir. En iyi WhatsApp mod sürümlerinden biri olarak kabul edilir. Orijinal WhatsApp’taki işlevsel sınırlamaların çoğu çoğu zaman caydırıcıdır. Her gün aynı uygulama temasını kullanmak, aynı yazı tipi stili ve hatta karanlık mod değiştirilemez. Sadece büyük medya dosyalarının paylaşımını kısıtlamakla kalmıyor. Ve kişisel gizlilik garanti edilmiyor, son görülme durumunuzu ve çevrimiçi etkinliğinizi kolayca ortaya çıkarıyor. Tüm bu sınırlamalar GB WhatsApp Pro’nun en son sürümü tarafından kırılarak kullanıcılara yeni ve özgür bir deneyim sunuyor.

Geleneksel WhatsApp’ın Ötesinde: GB WhatsApp Pro’nun Akıllı Özellikleri


Bir milyarın üzerinde kullanıcı tabanına sahip olan GB WhatsApp Pro uygulaması, WhatsApp’a göre birçok avantaja sahip. Aşağıda, sizi kesinlikle heyecanlandıracak özelliklerinin bir listesi bulunmaktadır.

ÖZELLİKLERGB WhatsApp ProOrijinal WhatsApp
Durum Karakterleri Sınırı255 aKarakter50 Karakter
Maksimum Grup Kapasitesi600256
Videoyu GIF’e Dönüştürme30 Saniye6 Saniye
Yayın Kısıtlamaları600 İletişim250 İletişim
Video Durum Sınırı5 Dakika30 Dakika
Pin SohbetleriMaksimum 1000Maksimum 3
Görüntü Paylaşım SınırıMaksimum 100Maksimum 30
İleri LimitMaksimum 250Maksimum 10
Ses ve Video Dosya Boyutu1G 15 MB
Görüntü veya Video Paylaşım SınırıTek seferde 90Tek seferde 10
Görünür KenelerSingle grey tickİki gri kene
Neler Engellenebilir?Ses ve videolar da dahil olmak üzere kişilerSadece kişiler
Çift Mavi Onay İşaretlerini Gizle×
Yerleşik Sohbet ve Uygulama Kilidi×
Çift Hesaplar×
Son Görülmeyi Gizle×
Animasyonlu Çıkartmalar×
Boş Mesaj Gönder×
Silinme Karşıtı Mesajlar×
Devre Dışı İletilen Mesajlar Etiketi×
Farklı Yazı Tipi Stilleri×
Otomatik Özel Yanıt×
DND Modu×
Mesaj Tepkisi×

GB WhatsApp Pro 2024’ün Daha Birçok Harika Özelliği


Kişiselleştirme

Yeni Emojiler

Emojiler çevrimiçi iletişimde kullanışlı ve etkili araçlardır. WhatsApp GB Pro, Eski Stok Emoji, Facebook, Emoji One V3, Android P ve daha fazlasından bir dizi yeni emoji içerir. Belirli emojileri kullanmak, insanlar karmaşık duyguları iletmeye, alaycılık sergilemeye veya sadece eğlenmeye çalıştıklarında zorlukları çözebilir. Çünkü metin tabanlı mesajlar belirli bir ruh halini doğru bir şekilde aktaramaz. Belirli emojiler bu durumlarda yardımcı olabilir.

Temaları İndirin ve Değiştirin

GB WhatsApp APK Pro binden fazla yerleşik temaya sahiptir. Temayı istediğiniz zaman tercihlerinize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca tema mağazasından yeni temaları kendileri de indirebilirler. Bu çok basit bir işlemdir ve indirilen temalar kendilerini tarih ve boyuta göre düzenli bir şekilde sıralayacaktır.

Duvar Kağıdını ve Balonu Değiştir

Birçok kullanıcı yazılımlarının arka planını kendi fikirlerine uyacak şekilde değiştirmek ister. GBWhatsApp Pro, hayranların arzularını tatmin etmenin harika bir yoludur. Bu, sohbet deneyimini iyileştirmenin harika bir yoludur. Bir görüntüyü herhangi bir sohbetin arka planı olarak ayarlama yeteneği, özelleştirme severlerin deneyimine hoş bir ektir.

Harika Multimedya Desteği

90 Görüntüye Kadar Gönderme

Geleneksel WhatsApp’ta kullanıcılar bir seferde yalnızca 10 resim gönderebilir, ancak WhatsApp GB Pro bu sınırı aşarak kullanıcıların tek seferde 90 resim göndermesine olanak tanır. Bu, kullanıcıların görüntüleri toplu olarak göndermelerine ve galeriyi tekrar tekrar açma adımını tekrarlamak zorunda kalmamalarına gerçekten yardımcı olur. Zamandan ve emekten tasarruf sağlar ve ayrıca hataları önler.

1G Boyutuna Kadar Video Gönderin

Hepimiz üzerinde çok çalıştığımız ancak gönderemediğimiz bir videoyu çekmek ve düzenlemek zorunda kalmanın garip konumunda olduk. Bazen orijinal WhatsApp’ta gönderebilseniz bile, dosya sıkıştırılır ve alıcıyı tatmin edecek kadar keskin olmayan bir video ortaya çıkar. Bunun nedeni, normal WhatsApp’ta videolar için 15MB dosya boyutu sınırı olmasıdır. GBWhatsApp Pro download ile kullanıcılar 1G’ye kadar video dosyaları gönderebilirler. Başka bir deyişle, kullanıcının videosu gönderilirken sıkıştırılmaz ve yüksek çözünürlükte tutulabilir.

Büyük Boyutlu Dosyaları Gönderme

Benzer şekilde, orijinal WhatsApp’ta da gönderilebilecek dosyaların boyutunda bir sınır bulunmaktadır. Gönderilemeyen dosyaların diğer iletişim kanallarına aktarılması gerektiğinden, bu durum kullanıcıların kafasını karıştırıyor ve zaman kaybına neden oluyor. WhatsApp’ı değiştirmek için GB WhatsApp Pro APK indir düğmesine tıklayın, ardından gönderme kanalını değiştirmek için kişilerinizle yeniden iletişime geçme zahmetine girmeden herhangi bir kişiye büyük dosyalar gönderebilirsiniz.

Gizlilik Güvenlik Koruma

Hide Online Status

Orijinal WhatsApp’ta çevrimiçi iseniz, kişilerinizin her biri görünür. Bunun nedeni, çevrimiçi durumun orijinal WhatsApp’ta gizlenmemesidir. Ancak çevrimiçi durumunuzu gizlemek istiyorsanız, böylece diğer kişinin arayüzü çevrimdışı olduğunuzu gösterir, o zaman bu WhatsApp GB Pro tam size göre.

Bu yazılımı çevrimiçi durumunuzu tüm veya belirli kişilerden gizlemek için kullanabilirsiniz. Çevrimdışı durumunu bazı belirli kişilere ayarladığınızda, bu kişiler çevrimiçi olup olmadığınızı göremeyecektir. Bu yüzden birçok kullanıcı bu özelliği takdir ediyor. Başkaları tarafından rahatsız edilmeden iletişim kurmak istediğiniz diğer kişilerle iletişim kurmak için GB WhatsApp Pro’yu kullanın.

Rahatsız Etmeyin Modu

Bir oyunda tükenmişken veya bir film izlerken dokunaklı bir ana ulaştığınızda WhatsApp bildirimlerinin açılmaya devam etmesi gerçekten can sıkıcı, değil mi?Bu nedenle, bu GB WhatsApp Pro indir APK’sında, bu sorunu kolayca çözmek için yeni bir Rahatsız Etmeyin modu eklendi. Uygulama içi Rahatsız Etmeyin modu çok basittir. Sadece açın ve telefonunuzun uygulama yönetim sistemine girmenize ve bu bildirimleri kapatmak için ayarları bulmak için uğraşmanıza gerek yok. Telefonunuzu rahatlamak için kullanmak istediğinizde ekranınızda sizi rahatsız edecek hiçbir şey görünmeyecek ve kullanıcıya rahat bir deneyim sunacaktır. Dış dünyadan haber ve bilgi almaya geri dönmek istediğinizde, bu modu kapatmanız yeterlidir.

Aramalar/Filtre Engelleyici

GB WhatsApp Pro son sürümü “çağrı engelleyici” olarak bilinen bir özelliğe sahiptir. Bu özellik, kullanıcıların bilmedikleri ve istenmeyen numaraları almaktan kaçınmalarına yardımcı olur. Normal WhatsApp belirli aramaları engelleyemez, ancak tanımadığınız bir arama alma şansınız yüksektir. Daha da kötüsü, siz meşgulken istenmeyen çağrılar alabilirsiniz. Arama engelleme özelliği tüm endişelerinizi ortadan kaldırır. Basit bir ifadeyle, bu özellik sizi arama izni olan belirli numaraları seçmenize olanak tanır ve seçilmeyen diğer her şey engellenir.

Daha Zorlu Özellikler

Çizelgeleme

Sosyal medyada düzenli bir gönderi göndermek oldukça yaygındır, ancak WhatsApp’ta bir mesaj planlamaya ne dersiniz? Hepimizin bildiği gibi, bunu orijinal sürümde yapamayız, ancak GBWhatsApp Pro indir bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

Yıldönümleri, doğum günleri, arkadaşlar, aile, insanları unutkan yapan çok fazla sıkıcı şey. Arkadaşlara ve aileye dilek göndermeyi unutmak, her iki taraf için de durumu garip hale getirebilir. Özel bir günde birine mesaj göndermek istiyorsanız ve unutacağınızdan endişeleniyorsanız, GBWhatsApp Pro tam size göre. Bir zamanlama işlevi içerir. Tüm önemli mesajlar ve doğum günü dilekleri için tek seferde önceden hatırlatıcı ayarlamakta sorun yok.

Silme Karşıtı Mesaj

Birçok kullanıcı, size bir mesaj gönderdikten sonra bir nedenle mesajı sildiği bir durumla karşılaşmıştır. Ne olduğunu, kişinin size mesaj göndermekte tereddüt edip etmediğini veya sadece yanlış kişiye gönderip göndermediğini ya da acil başka bir şey olup olmadığını merak ediyorsunuz.

GB WhatsApp Pro indir ile, diğer kişi tarafından hangi mesajların geri çekildiğini görebilirsiniz ve mod sürümü, diğer kişi tarafından silinen mesajların sayfanızda kalmasına izin verir. Bu, kişinin sohbet kutusu mesajını geri çektiğini gösterse bile, birkaç saat önce silmiş olsa bile sizin için görünür olduğu anlamına gelir. GB WhatsApp Pro ayrıca 24 saat içinde silinen kişilerin durumunu görmenizi sağlar.

Çift Hesaplar

GB WhatsApp Pro, iş ihtiyaçları veya iş ve yaşam bağlantılarını ayrı tutma ve karışıklığı önleme isteği nedeniyle, kullanıcıların bir telefonda iki WhatsApp hesabı kullanma ihtiyacına cevap veriyor. WhatsApp GB Pro ile kullanıcı yeni bir cep telefonu numarası sağladığı sürece aynı cihaz üzerinde birden fazla hesap kullanmak mümkün. Bu özellik, WhatsApp’ta geçici numaraların kullanılmasını çok kolaylaştırıyor.

GB WhatsApp Pro APK Nasıl İndirilir?


WhatsApp GB Pro indirmek ABC kadar kolaydır. Resmi web sitesi www.gbwspro.app, APKPure ve Uptodown’da mevcuttur. Resmi web sitemizi takip etmek için WhatsApp GB Pro’ın en son güncelleme bilgilerini zamanında alabilirsiniz.

Adım 1. Güvenli dosyaları almak için resmi web sitemizde verilen GB WhatsApp Pro APK İndir düğmesine basmanız yeterlidir.

Adım. Birkaç dakika bekleyin ve ardından indirilen dosyayı açın. Ayarlar → Güvenlik bölümünü bulun ve herhangi bir hatayı önlemek için Bilinmeyen Kaynakları açın.

Adım 3. GB WhatsApp Pro’yu açtıktan sonra kabul et ve devam et seçeneğine tıklayın. Uygulamanın çalışması için gerekli tüm izinlerin sağlandığından emin olun.

WhatsApp Pro hakkında Sıkça Sorulan Sorular


S1.GB WhatsApp Pro Nasıl Güncellenir?

Adım 1. WhatsApp GB Pro güncellemesini başlatmak için, telefonunuzun “Ayarlar” yazılımına gidin, Güvenlik’e tıklayın ve Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirin.Bu adım, cihazınızın Play Store dışındaki mağazalardan indirilen uygulamaları kabul etmesini ve yüklemesini sağlar.

Adım 2. GB WhatsApp Pro’yu indirmek için bağlantıya tıklayın, yazılım şu anda yazılım içi güncellemeleri desteklemediğinden en son sürümü indirmelisiniz, bu nedenle en son sürümü zamanında almak için resmi web sitemizi etiketlemeyi unutmayın.

Adım 3. Az önce indirdiğiniz GB WhatsApp APK Pro’yu açın ve uygun düğmeye tıklayarak yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin. Bu, normalde diğer yazılımları yüklediğiniz şekilde neredeyse aynıdır.

Adım 4. Hesabınızı onaylamak için adınızı ve eyalet numaranızı girin. Artık GB WhatsApp Pro’nuz ayarlandı ve kullanıma hazır, programı ana menünüzden açmak, cihazınızda en son sürümü düzgün bir şekilde kullanmanıza izin verecektir.

S2.GB WhatsApp Pro Kullanmak Güvenli mi?

GBWhatsApp Pro APK, WhatsApp’ın resmi sürümünü temel alır ve aynı sunucuları kullanır. GB WhatsApp Pro geliştiricileri, WhatsApp APK’sındaki stil sayfası bilgilerini değiştirdiler, ancak şifrelenmemiş olsa da, kod şifrelenmiştir. Artı, bize resmi olarak anti- yasak sürüm.Geliştiriciler, orijinal WhatsApp’ın üst katmanına özelleştirme ve diğer bazı özellikler eklediler.Daha önce de söylediğimiz gibi, WhatsApp GB Pro, mesaj göndermek ve almak için hala orijinal sunucuyu kullanıyor. resmi site, GB WhatsApp Pro cihazınızda başka bir soruna neden olmaz.

Sonuç


Son zamanlarda, giderek daha fazla sayıda kullanıcı WhatsApp’taki işlevsel kısıtlamaları yutması zor buluyor ve özellikleri çok sınırlı olmayan alternatiflere akın ediyor.Önde gelen bir mesajlaşma uygulaması olan GB WhatsApp Pro, kullanıcının tercihi. normal kullanıcıların yanı sıra bir fanatik için paranızın karşılığını en iyi şekilde almanıza yardımcı olacak tonlarca kullanışlı özellik.Denemek için GB WhatsApp Pro indirme düğmesine basın ve resmi web sitemizi yer imlerine eklemeyi unutmayın. en son güncellemesini takip edin.

GB WhatsApp Pro Download 2024 hakkında daha fazla yazı

  • GB WhatsApp Pro’da Çevrimiçi Durum Nasıl Gizlenir?

    GB WhatsApp Pro’yu sık kullanan biriyseniz, arkadaşlarınızdan, ailenizden ve iş arkadaşlarınızdan sürekli mesaj ve bildirim almanın ne kadar bunaltıcı olabileceğini bilirsiniz. Sevdiklerinizle bağlantıda kalmak harika olsa da, bazen sürekli konuşmaya ara vermeniz gerekir. GB WhatsApp Pro’da çevrimiçi durumunuzu gizlemek işte bu noktada işe yarar. Çevrimiçi durumunuzu gizleyerek, uygulamada aktif olduğunuzda başkalarının sizi görmesini engelleyebilir ve…


Summary
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
GB WhatsApp Pro
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir